REKLAMA

Możesz zgarnąć potężnego laptopa. Musisz tylko się pochwalić się jednym

NVIDIA rozdaje laptopy. Jeśli umiesz montować wideo, możesz zgarnąć potężny komputer z kartą graficzną GeForce RTX. Musisz się pochwalić jednym.

21.06.2024 14.06
Możesz zgarnąć potężnego laptopa. Musisz tylko się pochwalić się jednym
REKLAMA

Największy (i najpopularniejszy) producent konsumenckich kart graficznych uruchomił bowiem konkurs, który potrwa jeszcze przez kilka dni. Najlepsze prace będą nagradzane laptopami Gigabyte Aero 16 OLED. Zwycięzców może być nawet dwóch, chociaż aby móc startować, trzeba wykonać kilka kluczowych kroków.

REKLAMA

NVIDIA ma potężny konkurs. Do wygrania laptop z RTX 4070

Aby móc zdobyć laptopa Gigabyte za darmo, trzeba będzie wyróżnić się kreatywnością. Zadanie konkursowe wymaga stworzenie filmu. Nie musi być to jednak produkcja w stylu Christophera Nolana, ponieważ ma mieć maksymalnie 59 sekund długości. Nie jest powiedziane, w jakim formacie – czy pionowym, czy poziomym, natomiast kluczowy jest obowiązek wykorzystania technologii sztucznej inteligencji do jego produkcji. Organizator daje wolną rękę, jeśli chodzi o tematykę oraz technikę, więc te aspekty zależą od twórców.

No właśnie, twórców – konkurs wymaga stworzenia wideo w dwuosobowym zespole. Opracowany film musi być opublikowany w serwisie YouTube (jako publiczne wideo) z tagiem #AlonRTX, z kolei w opisie materiału uczestnicy muszą zawrzeć informację, jakie narzędzie bazujące na AI zostało wykorzystane do produkcji filmu. Publikacja na YouTubie nie wystarczy – trzeba jeszcze wysłać maila na adres zgłoszeniowy contest@filmcloud.pl z linkiem do wideo YouTube. To tak naprawdę wszystko – trzeba liczyć na swoje umiejętności oraz trochę szczęścia.

Co ważne, w konkursie mogą wziąć tylko osoby, które ukończyły 18 lat i mają pełną zdolność do czynności prawnych. Co więcej, jeśli praca przejdzie do finału, uczestnicy muszą być gotowi na podróż do Krakowa, gdzie odbędzie się wielki finał, na którym zostaną przekazane dwa laptopy. Prace mogą być przesyłane do 23 czerwca (do końca niedzieli) – konkurs trwa już od maja, a więc nie ma za dużo czasu. Wyniki mają zostać ogłoszone na mediach społecznościowych NVIDIA GeForce Polska do 11 lipca.

W momencie wygranej NVIDIA pokrywa koszty transportu do Krakowa (i pobytu na miejscu), a jest naprawdę o co walczyć. Wygrana drużyna otrzyma dwa laptopy (po jednym na osobę) GIGABYTE AERO 16 OLED z kartą graficzną GeForce RTX 4070, procesorem Intel Core i7-13620H, 16 GB RAM i 1 TB SSD. Taki sprzęt w sklepach kosztuje 8000 zł. Oczywiście takie laptopy bez problemu poradzą sobie w tworzeniu treści – NVIDIA wszak mocno wspiera twórców cyfrowych i daje jedne z najlepszych na rynku narzędzi – m.in. NVIDIA Studio.

Musicie wiedzieć, że laptop nie jest tu jedyną nagrodą. To też okazja zaprezentowania swoich umiejętności w branży kreatywnej, co może być nawet cenniejsze niż wypasiony laptop. Regulamin akcji dostępny jest pod tym linkiem.

REKLAMA

Więcej o NVIDII przeczytasz na Spider's Web:

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA