ROZDAJEMY SPRZĘTY!
Rotated image 1Image 2Rotated image 3Image 4Image 4
Close small

Wspaniały dla mobilnych twórców. Laptop Acer Swift Go 14 z ekranem OLED i czipem SI

Lokowanie produktu: Microsoft / Intel / RTV Euro AGD

Swift Go 14 nie tylko wspaniale wpisuje się w potrzeby nowoczesnego użytkownika komputera, to na dodatek oferuje swoje atuty w całkiem niewygórowanej cenie. Przeczuwam duży sprzedażowy hit.

25.06.2024 07.42
Acer Swift Go 14

Dziś niemal każdy komputer służy, między innymi, do pracy z przeglądarką internetową i programami do poczty i dokumentów. Co poza tym najczęściej użytkownicy robią na swoich PC? Dwie najliczniejsze grupy to gracze i konsumenci bądź twórcy multimediów. Ci pierwsi oczekują od komputera wydajności ponad wszystko, nawet jeżeli przyjdzie za to zapłacić niską poręcznością, hałasem czy innymi niedociągnięciami.

Ci drudzy oczekują od komputera wysokiego komfortu i wyposażenia, które pozwoli na wydajną pracę z tymi multimediami. A także na wyposażenie, które pozwoli je zobaczyć w możliwie jak najwyższej jakości. Oczekiwania tych osób z pewnością zaspokoi - i to z dużą nawiązką - laptop Swift Go 14 od Acera.

Podzespoły najnowszej generacji. Acer Swift Go 14 poradzi sobie z każdym postawionym przed nim zadaniem

Oczywiście w granicach rozsądku. To smukły laptop, a nie desktop czy mobilna stacja robocza. Tym niemniej Acer Swift Go 14 jest wyposażony w procesor Intel Core 13. generacji, który zapewnia znaczącą poprawę wydajności w porównaniu do poprzednich edycji. Dzięki temu użytkownicy mogą cieszyć się płynną i szybką pracą nawet przy najbardziej wymagających zadaniach. Pamięć LPDDR5 lub LPDDR5X to kolejny atut, który przekłada się na szybsze przetwarzanie danych i lepszą wielozadaniowość.

Acer Swift Go 14

Dysk SSD PCIe czwartej generacji gwarantuje nie tylko wystarczającą przestrzeń na dane, ale również błyskawiczny dostęp do zapisanych plików i aplikacji. Jest to kluczowe dla profesjonalistów i graczy, którzy potrzebują szybkiego ładowania programów i gier. Karta graficzna Intel Arc zapewnia przyzwoitą jakość grafiki 3D i obsługę najnowszych gier i aplikacji graficznych. Technologia Intel Evo gwarantuje, że laptop spełnia rygorystyczne standardy wydajności, reaktywności i żywotności baterii. Intel Unison z kolei umożliwia płynną współpracę między laptopem a innymi urządzeniami, co jest szczególnie przydatne w dzisiejszym świecie wieloplatformowej komunikacji.

Nie zapomniano tu o przyszłości. Acer Swift Go 14 to laptop sprzętowo akcelerujący sztuczną inteligencję

Acer Swift Go 14 wykorzystuje technologię Intel AI Boost, która jest zaprojektowana do zadań związanych z sztuczną inteligencją. Dzięki temu laptop jest w stanie przetwarzać nowoczesne aplikacje przy niewielkim zużyciu zasobów i energii, szczególnie w obszarach takich jak przetwarzanie obrazu i dźwięku, co jest nieocenione podczas rozmów wideo i pracy z multimediami.

Wbudowany w oprogramowanie komputera Microsoft Copilot to system pomocy generatywnej sztucznej inteligencji, który umożliwia użytkownikom wykonywanie zadań szybciej i efektywniej w wielu aplikacjach. Dostęp do tej funkcji jest możliwy za pomocą jednego przycisku, co znacznie ułatwia i przyspiesza pracę. Copilot jest zawsze gotowy, w formie cyfrowego asystenta, porozumiewającego się z użytkownikiem za pośrednictwem czatu. W laptopie jest też preinstalowany Windows 11, w pełni gotowy na wykorzystujące SI aplikacje, a także oferujący liczne ułatwienia i usprawnienia SI w systemowych aplikacjach - od Microsoft 365 Copilot w poważnym pakiecie biurowym aż po zwiększające kreatywność proste zabawki w Microsoft Paint.

Acer Swift Go 14

Acer Swift Go 14 zawiera również Acer PurifiedView i Acer PurifiedVoice. PurifiedView poprawia jakość obrazu w rozmowach wideo, oferując funkcje takie jak automatyczne kadrowanie, zaawansowane rozmycie tła i korekcję spojrzenia, podczas gdy PurifiedVoice wykorzystuje algorytmy sztucznej inteligencji do redukcji niepożądanych szumów w tle, zapewniając czysty i wyraźny dźwięk.

Praca z obrazem to czysta przyjemność. Acer Swift Go 14 ma wspaniały wyświetlacz

Wyświetlacz OLED w Acer Swift Go 14 oferuje niezwykle żywe i głębokie kolory dzięki pokryciu 100 proc. palety barw DCI-P3. Jest to standard wykorzystywany w profesjonalnym przemyśle filmowym, co oznacza, że użytkownicy mogą cieszyć się obrazem o jakości kinowej bezpośrednio na swoim laptopie. Ponadto, OLED zapewnia doskonały kontrast i czernie, które są naprawdę czarne, co znacząco poprawia doświadczenie podczas oglądania filmów czy pracy z grafiką.

Acer Swift Go 14

Certyfikat Eyesafe 2.0 gwarantuje, że wyświetlacz został zaprojektowany z myślą o minimalizacji emisji niebieskiego światła, które może być szkodliwe dla oczu przy długotrwałym użytkowaniu. Dzięki temu, Acer Swift Go 14 jest bezpieczniejszy dla wzroku, co jest szczególnie ważne dla osób spędzających wiele godzin przed ekranem, zarówno w pracy, jak i w domu.

A do tego kompletne wyposażenie. Zobaczcie sami

Acer Swift Go 14 wyposażony w dwa porty Thunderbolt 4 oferuje użytkownikom wysoką wszechstronność łączności. Złącza te umożliwiają one podłączenie wielu urządzeń zewnętrznych, takich jak dyski, monitory czy stacje dokujące, przy zachowaniu maksymalnej prędkości transmisji danych. Dodatkowo, port HDMI 2.1 zapewnia kompatybilność z najnowszymi monitorami i telewizorami, oferując wyświetlanie obrazu w najwyższej możliwej jakości.

Acer Swift Go 14 jest jednym z pierwszych laptopów obsługujących standard Wi-Fi 7, co oznacza jeszcze szybsze i stabilniejsze połączenie internetowe. Bluetooth LE Audio to nowy standard dźwięku bezprzewodowego, który zapewnia lepszą jakość dźwięku przy niższym zużyciu energii, co jest idealne dla osób korzystających z bezprzewodowych słuchawek i głośników. Co jest oczywiście tu obsługiwane. Z kolei wbudowany czytnik kart MicroSD to nieoceniona funkcja dla profesjonalistów i entuzjastów fotografii, umożliwiająca szybkie i wygodne przenoszenie zdjęć i danych między urządzeniami. Jest to również dodatkowa opcja rozszerzenia pamięci wewnętrznej laptopa, co może być przydatne przy przechowywaniu dużej ilości danych.

Możliwość otwarcia tego laptopa jedną ręką to nie tylko kwestia komfortu, ale także wyraz dbałości o detale, które mają duże znaczenie w codziennym użytkowaniu. Jego aluminiowa obudowa zapewnia nie tylko elegancki wygląd, ale także trwałość i lekkość, co jest istotne dla osób często podróżujących z laptopem.

Acer Swift Go 14

Swift Go 14 jest też wyposażony w zawias umożliwiający pełne zgięcie o 180 stopni to funkcja, która zwiększa możliwości pracy z urządzeniem. Umożliwia ona prezentowanie treści osobom siedzącym naprzeciwko bez konieczności przekazywania laptopa, co jest szczególnie przydatne w środowisku biznesowym czy edukacyjnym. Panel dotykowy z kolei oferuje intuicyjną obsługę i szybki dostęp do funkcji, co jest cenione przez użytkowników ceniących sobie nowoczesne rozwiązania w interfejsie.

Kamera internetowa o rozdzielczości 1440p QHD w Acer Swift Go 14 zapewnia wysoką jakość obrazu podczas rozmów wideo. Jest to szczególnie ważne w czasach, gdy spotkania online stały się codziennością. Dzięki takiej rozdzielczości, obraz jest ostry i klarowny, co pozytywnie wpływa na profesjonalny wizerunek użytkownika w kontakcie z klientami i współpracownikami.

Jakby tego było mało, Acer Swift Go 14 z OLED i sprzętową SI wcale nie jest drogi

Najuboższa wersja tego komputera zawiera w sobie układ Core i5, 16 GB LPDDR5 RAM i 512 GB SSD. Można dopłacić do jeszcze szybszego układu, szybszego i pojemniejszego RAM-u oraz pojemniejszej pamięci masowej - ale ta bazowa konfiguracja i tak wydaje się zaspokajać potrzeby większości potencjalnych nabywców tego komputera. I wiecie co jest w tym najlepsze? Ta konfiguracja jest do kupienia już za 4199 zł. To z pewnością będzie rynkowy hit.

Lokowanie produktu: Microsoft / Intel / RTV Euro AGD
Najnowsze