REKLAMA

Wiemy, co zaraz pokaże Samsung. Liczą się dwie nowości

Samsung niedługo zasypie nas ogromem nowych urządzeń. Okres letni wiąże się z wydarzeniem Samsung Unpacked. W tym roku tylko jedna, a może dwie nowości będą istotne dla firmy. I nie chodzi tutaj o to, o czym właśnie myślisz.

21.05.2024 07.34
Oto Samsung Galaxy Ring
REKLAMA

Co roku w wakacje Samsung prezentuje zupełnie nowe i świeże urządzenia. Nie są to smartfony z serii Galaxy S, ale zawsze znajdzie się coś dla fanów składaków, zegarków - oraz entuzjastów nowych technologii. Nie inaczej będzie w tym roku, ale uwaga wszystkich powinna być skierowana w jednym kierunku, wszak teraz na światło dzienne wyjdzie coś, na co każdy powinien czekać.

REKLAMA

Co Samsung ogłosi na letnim Unpacked 2024?

Według pewnego źródła, Evana Blassa, Samsung latem ogłosi całą masę nowych urządzeń. Wyciek ten pojawia się przed zwyczajnym letnim wydarzeniem Samsung Unpacked, które według plotek odbędzie się już 11 lipca.

Urządzenia obejmują laptopy, słuchawki douszne, urządzenia noszone i wiele innych. Do najważniejszych należą Samsung Ring, nowy, niedrogi smartwatch Galaxy Watch FE, laptopy Galaxy Book Edge 4 i Edge 4 Pro (chociaż te zostały już zapowiedziane), słuchawki douszne Galaxy Buds 3 i Buds 3 Pro oraz nowe zegarki, takie jak Galaxy Watch 7 i Watch 7 Ultra. Watch 7 Ultra jest szczególnie interesujący, ponieważ sugeruje, że Samsung może przywrócić linię Pro.

Pełna lista z wycieku:

  • Samsung Ring
  • Galaxy Watch FE
  • Galaxy Book Edge 4 (już zapowiedziany)
  • Galaxy Book Edge 4 Pro (już zapowiedziany)
  • Galaxy Buds 3
  • Galaxy Buds 3 Pro
  • Galaxy Watch 7
  • Galaxy Watch 7 Ultra
  • Galaxy Z Fold 6
  • Galaxy Z Flip 6

Nowe składane smartfony to już tradycja. Samsung od lat nie ominął okazji, aby pokazać zupełnie nową generację Galaxy Z. W tym roku nie wiemy jeszcze, czy południowokoreańska firma postawi na tańszego składaka z serii Z Fold, czy może pokusi się o wydanie ultrapremium wersji nazwanej przez wielu per Z Fold Ultra. A może nic z tego, wszak Evan podał, że pewne wydania się tylko podstawowe modele Z Folda i Flipa z numerkiem 6.

Na Spider's Web poznasz inne najgorętsze premiery ostatnich tygodni:

Tylko jedna (dwie?) zapowiedzi się tutaj liczą

Nowe słuchawki czy najdroższe zegarki to świetna wiadomość dla tych, którzy chcą co roku kupować nowe urządzenia z dodatkowymi funkcjami. Podobnie jest z serią Galaxy Z - w tym roku znowu telefony będą jeszcze lepsze i otrzymają kolejne poprawki.

Najciekawsze urządzenia, które mają zostać ogłoszone podczas letniego Unpacked to Galaxy Ring i Watch SE.

O tym pierwszym wiemy już praktycznie wszystko. Będzie to inteligentny pierścień, który stanowi pomost pomiędzy inteligentnymi opaskami i zegarkami z długim czasem pracy na baterii, funkcjami zdrowotnymi - i, co najważniejsze, będzie to pierwszy taki mainstreamowy produkt w historii inteligentnych pierścieni. A jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem Samsunga, to i jego największy konkurent, Apple, może wydać swoją odpowiedź.

Na zdjeciu: Samsung Galaxy Ring

Firma z Cupertino jest znana z tego, że dołącza do produktowego wyścigu nieco spóźniona, ale oferuje przeważnie dopracowane i ciekawe urządzenie, które jest warte swojej ceny. Poza Vision Pro czy FineWoven, ale każdy może zaliczyć jakąś wpadkę. Przeczytaj więcej o nowym pierścieniu Samsunga:

Samsung Galaxy Watch FE = Apple Watch SE. Więc i hit?

Patrząc na poczynania Apple'a, Samsung z modelem Galaxy Watch FE stawia na rozsądek. Od lat (dokładnie od 2020 roku) Apple oferuje mniej wymagającym użytkownikom tańszy zegarek w wersji SE o świetnej specyfikacji. Zaowocuje to pełną gamą urządzeń dla fanów z mniej zasobnym portfelem (skrót FE oznacza bowiem Fan Edition).

Odchodzący już model Galaxy Watch 6
REKLAMA

Letnie wydarzenie Unpacked 2024 od Samsunga zapowiada się ciekawie, ale prawdziwe perełki to Galaxy Ring i Galaxy Watch FE.

Kup telefon:
x-kom
Samsung Galaxy S24
x-kom
REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA