REKLAMA

Składany Razr 50 Ultra ma być śliczny. I po niespodziance

Motorola ma w swojej ofercie jeden z najciekawszych, przynajmniej pod względem wizualnym, składanych telefonów na rynku. Mamy dobre wieści: niewiele w Razr 50 Ultra udało się zepsuć.

07.05.2024 19.43
Motorola Razr 50 Ultra
REKLAMA

Wygląda na to, że Motorola szykuje się po cichu do premiery następcy telefonu Razr 40 Ultra. Pojawiał się w internetowych przeciekach pod dwiema nazwami: Razr 50 Ultra oraz Motorola Razr Plus (2024). Za sprawą zdjęć, które wyciekły z jednego z urzędów certyfikujących, wiemy jak będzie wyglądać.

REKLAMA

Wielkich niespodzianek nie będzie - co można brać za dobrą monetę, mając na uwadze udane wzornictwo dotychczasowego modelu. Podobnie jak poprzednik, Razr 50 Ultra ma być wyposażony w duży zewnętrzny wyświetlacz i w charakterystyczny podwójny aparat.

Moto Razr 50 Ultra. Nowy obiekt westchnień?

Motorola Razr 50 Ultra (źródło: 91Mobiles)

Telefon ma się pojawić w sprzedaży w trzech wersjach kolorystycznych: niebieskiej, pomarańczowej i zielonej. Wszystkie będą dodatkowo na obudowie dość niedyskretnie eksponować logo Razr. W głównym wewnętrznym wyświetlaczu na górnej krawędzi znajduje się standardowy otwór na aparat do selfików.

Koniecznie sprawdź te teksty:

REKLAMA

Według niepotwierdzonych informacji, Motorola Razr 50 Ultra ma być wyposażona w 12 GB RAM i 512 GB pamięci masowej. Niestety nadal nie wiemy w jaki chipset będzie wyposażony telefon, nic też nie wiemy na temat zmian, jakie zaszły w jego aparatach. Mając jednak na uwadze fakt, że urządzenie jest już certyfikowane do sprzedaży, informacje te zapewne lada moment zostaną ujawnione.

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA