REKLAMA

Nie możesz znaleźć sklepów Cortland? Teraz będą mieć nową nazwę

Transakcja ogłoszona została już jakiś czas temu, ale dopiero niebawem zauważymy efekty. Oficjalny reseller Apple’a połknął swojego konkurenta i tak zmieni się rynek.

14.05.2024 12.20
ispot
REKLAMA

O transakcji pisaliśmy w marcu 2023 r. To wtedy poinformowano, że iSpot nabył 100 proc. udziałów Cortlanda. Zapowiedziano też, że "w ciągu roku" salony Cortland zaczną działać pod szyldem iSpot. Trochę się to jednak opóźniło.

REKLAMA

Jak ogłoszono zmiana nazwy nastąpi w ciągu najbliższych tygodni. Dotyczy to jednak stacjonarnych punktów, bo sklep internetowy Cortland.pl nadal będzie funkcjonować niezależnie.

Do iSpot dołączy w sumie 180 pracowników Cortlandu z 16 salonów w Polsce

Dzięki połączeniu iSpot i Cortland, do dyspozycji klientów będzie aż 48 salonów sprzedaży wraz wieloma punktami serwisowymi w kluczowych miastach na terenie całej Polski. Pozwoli nam to jeszcze szybciej reagować na potrzeby konsumentów tak, by zapewnić im najlepsze doświadczenia zakupowe, kompleksowe doradztwo oraz szeroki wachlarz produktów i usług

– podkreśla Dariusz Zająkała, Dyrektor Zarządzający iSpot.

iSpot to jedyny sprzedawca w Polsce posiadający status Apple Premium Partner, którym pochwalić mogą się firmy spełniające kryteria Apple’a. Za sprawą wchłonięcia Cortlandu sieć będzie mieć 48 stacjonarnych punktów.

- Zakres i skala współpracy przyniosą nowe możliwości dalszego rozwoju, szczególnie w obszarze rynku edukacji oraz klientów biznesowych. Połączone przedsiębiorstwa staną się również numerem jeden w zakresie świadczenia usług serwisowych Apple Authorized Service Provider - mówił wcześniej Keith Busutil, prezes 1923 Investments, którego częścią jest iSpot.

Więcej o nowościach związanych z Apple przeczytasz na Spider's Web:

REKLAMA

Zdjęcie główne: Anna Gawlik / Shutterstock.com

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA