REKLAMA

Co to jest PanWybierak? Zobacz jak działa porównywarka operatorów

Przyszedł czas na wybór nowego operatora telewizji, internetu, czy telefonii? Nie trzeba przeglądać mnóstwa stron operatorów, wystarczy skorzystać z porównywarki.

27.05.2024 05.25
PanWybierak pomoże porównać operatorów. Wybierz najlepszy internet, telewizję i telefon dla swojej lokalizacji
REKLAMA

Zmieniłeś miejsce zamieszkania i potrzebujesz dostępu do internetu? Co teraz? Jeśli oczami wyobraźni widzisz, że czekają cię godziny spędzone na stronach operatorów, a potem drugie tyle rozmów telefonicznych, by upewnić się czy dana usługa na pewno jest dostępna w twojej lokalizacji, to mamy dla ciebie świetną nowinę.

REKLAMA

Istnieją bowiem serwisy, które na podstawie twojego adresu wyszukają i porównają oferty operatorów. Niezależnie od tego czy szukasz samego internetu, telewizji, czy też usług telefonicznych - lub wszystkich na raz. W ten sposób łatwo wybierzesz najlepszy internet, telewizję i telefon dla swojej lokalizacji

Przykładem takiej porównywarki jest PanWybierak. Oczywiście to nie jedyny serwis tego typu, wśród innych można wymienić choćby Teleguru, czy Rachuneo.

Jak wybrać operatora internetu czy telewizji?

Na początku wybieramy porównywarkę ofert operatorów - omówimy to na przykładzie wspomnianego wcześniej PanaWybieraka. Po wejściu na stronę zaznaczamy, czy interesuje nas internet, telewizja, czy telefonia (oferty można łączyć).

Nastąpienie podajemy swój adres, bądź klikamy przycisk Zlokalizuj mnie. Jest to konieczne, bowiem oferty są wybierane na podstawie lokalizacji - a przecież dany operator nie w każdym miejscu jest w stanie dostarczyć takie same usługi (różnice mogą dotyczyć choćby szybkości połączenia internetowego).

Po kliknięciu na przycisk Szukaj ofert, poniżej zostaną wyświetlone najlepsze i najbardziej korzystne oferty. Wśród informacji znajdziesz nie tylko aktualne promocje (np. rezygnacja z umowy w dowolnym momencie), szybkość działania internetu, informacje dotyczące modemu (darmowy czy dodatkowo płatny). Znajdują się tu zarówno umowy dla użytkowników indywidualnych, jak i firm.

Wyniki możemy filtrować nie tylko po rodzaju (np. sam internet, internet + telewizja), ale również po konkretnych operatorach, czasie trwania umowy, czy wysokości opłaty.

Koniecznie zwróć uwagę, jak często aktualizowane są ceny w danej porównywarce. Niektóre serwisy nie tylko podają na tacy potrzebne nam informacje, ale również pomogą w finalizacji umowy z operatorem.

Ile kosztuje korzystanie z porównywarki ofert operatorów?

W większości przypadków są one całkowicie darmowe, a nawet mogą oferować dodatkowe bonusy, jeśli zawrzesz umowę z operatorem za ich pomocą.

Zobacz inne artykuły na Spider's Web:

Porównywarki operatorów pozwalają nie tylko łatwo wybrać interesującą nas ofertę telekomu, ale często i sfinalizować całą operację. Trzeba przyznać, że jest to niezwykle wygodne rozwiązanie, które pozwala oszczędzić mnóstwo czasu i pieniędzy.

SPRAWDŹ OFERTY OPERATORÓW
T-Mobile
Telefonia
T-Mobile
Heyah 01
Telefonia
Heyah 01
Plus
Internet, telefonia i telewizja
Plus
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA