REKLAMA

Allegro rozbija bank. Z takiej oferty żal nie skorzystać

Allegro startuje z nową promocją. Smart! Week w tym roku ponownie rozbije bank, ponieważ oprócz szeregu promocji pojawi się opcja na zaoszczędzenie na samym pakiecie Smart!

06.05.2024 11.29
Allegro rozbija bank. Z takiej oferty żal nie skorzystać
REKLAMA

Tegoroczny festiwal zakupowy Allegro Smart! Week zostanie uruchomiony w następny poniedziałek, 13 maja. Nie dajcie się jednak zmylić nazwą, bo promocja będzie trwała nieco ponad tydzień, aż do środy 22 maja. Z akcji skorzystają przede wszystkim aktywni użytkownicy pakietu Smart!, choć Allegro przygotowało udogodnienia dla tych, którzy (jeszcze) nie opłacają subskrypcji na polskiej platformie zakupowej.

REKLAMA

Niebawem ruszy Allegro Smart! Week. To okazja na oszczędzenie pieniędzy

Pierwsza faza tegorocznego Allegro Smart! Week ruszyła już teraz, ponieważ począwszy od dzisiaj aż do 22 maja ci, którzy mają aktywny pakiet Allegro Smart!, mogą skorzystać z promocji nawet do -50 proc., widocznych wyłącznie w aplikacji mobilnej. Tam też dostępne są oferty dziennie nazwane Allegro Smart! Week Catcher, dzięki którym raz dziennie można kupić wylosowany przedmiot nawet za 1 zł. Oferty publikowane są kilka razy każdego dnia – o godzinie 8:00, 11:00, 14:00, 17:00 i 20:00.

Największe promocje wystartują natomiast w następny poniedziałek – 13 maja. Wtedy sprzedający udostępnią tysiące produktów przecenionych nawet do 50 proc. Promocje będą dostępne nie tylko w aplikacji mobilnej, ale też na stronie internetowej Allegro. Co jednak ważne, użytkownicy, którzy nie mają obecnie aktywnego pakietu Allegro Smart! (także ci, którzy wcześniej korzystali z pakietu), zyskają możliwość darmowego skorzystania z usługi. Od 6 maja do 3 czerwca można bowiem aktywować darmowy okres próbny Allegro Smart! na 8 bezpłatnych dostaw i zwrotów do wykorzystania przez 8 miesięcy.

Wystarczy udać się do ustawień konta Allegro i aktywować usługę. Z drugiej strony jest opcja na zaoszczędzenie na pakiecie Allegro Smart!, ponieważ do 3 czerwca użytkownicy, którzy nie mają aktywowanej usługi, mogą kupić roczną subskrypcję 20 zł taniej – za 39,90 zł. To kwota nawet niższa w porównaniu do tej, która obowiązywała przed podwyżkami – wcześniej było to bowiem 49 zł/rok.

Jest to dobra okazja dla tych, którzy zrezygnowali z abonamentu ze względu na podwyżki. Warto jednak zaznaczyć, że nie będzie to stała cena, a jedynie za pierwszy rok abonamentu – w momencie odnowienia kwota wzrośnie do standardowych 59,90 zł. Z danych Allegro wynika, że dzięki abonamentowi klienci średnio oszczędzają 600 zł rocznie.

Wszyscy klienci Allegro z pakietem Smart! zyskają dostęp do innych udogodnień. Podczas tegorocznego Smart! Week użytkownicy będą mogli skorzystać z czasowej oferty metody płatności Allegro Pay z rozłożeniem płatności na 5 rat 0 proc. za zakupy powyżej 200 zł dla przedmiotów oznaczonych Smart! Week i Smart! Only. Zniżki sięgające 30 proc. pojawią się też na bilety na różne wydarzenia, m.in. koncerty i mecze, ponieważ do akcji dołączyła platforma eBilet.

REKLAMA

Więcej o Allegro i promocjach przeczytasz na Spider's Web:

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA