REKLAMA

Szwedzkie słuchawki Sudio wjechały do polskich sklepów. Mają być tanie i dobre jak klopsiki z IKEA

W Polsce pojawiła się nowa marka na rynku słuchawek bezprzewodowych. Sudio to producent ze Szwecji oferujący sprzęt, na który może sobie pozwolić każdy.

02.04.2024 12.23
Szwedzkie słuchawki Sudio wjechały do polskich sklepów. Mają być tanie i dobre jak klopsiki z IKEA
REKLAMA

W portfolio Sudio znajdziemy przede wszystkim słuchawki douszne i dokanałowe, ale są też propozycje nauszne oraz głośniki. Niezależnie od urządzenia producent ma stawiać na łączność bezprzewodową. Producent chwali się kilkoma funkcjami - w słuchawkach dousznych mają być to kodeki AAC, standard Bluetooth 5.3, czy ANC. Nie brakuje też redukcji hałasu w propozycjach "za dwie stówki".

REKLAMA

Sudio wchodzi do Polski. Niezłe ceny, szeroki asortyment

Do sieci sklepów Media Expert, x-kom i Komputronik zostały wprowadzone sprzęty Sudio. Asortyment jest naprawdę bogaty: na start mamy 5 opcji słuchawek dokanałowych i dousznych, znajdą się też dwa głośniki bezprzewodowe, słuchawki wokółuszne oraz słuchawki kostne. Ceny również nie są przesadzone i wynoszą od ok. 180 do 550 zł.

Najtańsze są słuchawki douszne Sudio A1, których cena w zależności od kolorystyki waha się od 180 do 190 zł. Sprzęt gra maksymalnie 30 godzin – oczywiście z etui ładującym. Jako że mamy tu do czynienia z konstrukcją douszną, to nie mamy do dyspozycji aktywnej redukcji szumu. Dla tych, którzy szukają czegoś z ANC, za ok. 30 zł więcej znajdziemy Sudio A1 Pro, które również grają do 30 godzin.

Sudio A1 Pro
Najtańsze słuchawki Sudio:
MediaExpert
Sudio A1
MediaExpert
Sudio A1 Pro

Są też pośrednie propozycje – N2 i N2 Pro, których ceny są podobne i również oferują odpowiednio konstrukcję douszną i dokanałową, a najlepszymi słuchawkami dokanałowymi w ofercie są Sudio E3 kosztujące 549 zł. Te słuchawki mają grać do 30 godzin bez ANC (20 z ANC), zapewniają cztery mikrofony i automatyczne parowanie.

Sudio N2 Pro
Droższe słuchawki Sudio
MediaExpert
Sudio N2
MediaExpert
Sudio N2 Pro
MediaExpert
Sudio E3

Producent ma też słuchawki kostne (cena 229 zł), głośniki (zakres cenowy 190 i 380 zł) i słuchawki wokółuszne Sudio K2. Te ostatnie wyglądają trochę jak popularne "tysiączki" Sony WH-1000XM5, ale kosztują dużo mniej, bo tylko ok. 369 zł. Grają do 60 godzin, mają ANC i ładują się za pomocą standardowego USB-C (tak jak inne sprzęty marki).

REKLAMA

Więcej o słuchawkach i sprzęcie audio przeczytasz na Spider's Web:

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA