REKLAMA

Hisense U8N i U7N już w Polsce. To ma być najlepszy sprzęt dla fanów piłki nożnej

Tegoroczny sponsor UEFA EURO 2024 chętnie i śmiało chwali się promowaniem piłki nożnej i tegorocznych mistrzostw Europy - oczywiście chętnie zaznaczając przy tym, że najlepiej będzie się je oglądać na telewizorach marki Hisense. Właśnie pokazał w Polsce dwa ponoć rewelacyjne do tego celu odbiorniki.

08.03.2024 17.34
Hisense U8N U7N
REKLAMA

Hisense zaprezentował na pokazie prasowym dwa nowe modele telewizorów, które znajdą się w tegorocznej linii telewizorów marki. Modele MiniLED z serii U8N będą dostępne w dwóch rozmiarach: 65 i 75 cali. Ich jasność szczytowa do aż 3000 nitów, a dodatkowo wyróżnia je ponad 1500 stref wygaszania. Oba modele obsługują wszystkie nowoczesne formaty obrazu HDR, w tym Dolby Vision IQ, HDR10+ Adaptive oraz HLG. Telewizory wyposażone są w dźwięk Multi-Channel Surround 2.1.2 z Dolby Atmos.

REKLAMA

Hisense seria U7N to także telewizory z podświetleniem MiniLED, dostępne w rozmiarze 55, 65, 75, 85 oraz 100 cali. Ich jasność szczytowa sięgać ma 1500 nitów przy 500 stref wygaszania. Seria U7N będzie też promowana jako świetne telewizory do gier wideo, za sprawą panelu odświeżanego z częstotliwością 144 Hz.

Nie przegap:

Hisense U8N i Hisense U7N. Najlepsze do sportu?

Hisense U7N

Poza bardzo wysoką jasnością, wysoką częstotliwością odświeżania i wysokim kontrastem powyższe telewizory ma wyróżniać coś jeszcze. Jako pierwsze mają korzystać z zupełnie nowego procesora obrazu, który Hisense nazywa Hi-View Engine Pro. Wykorzystuje on algorytmy SI do sprawniejszego przetwarzania strumienia wideo, zajmując się dynamicznym mapowaniem tonów czy automatycznie dobieraną luminancją poszczególnych pikseli, a także eksponowaniem szczegółów obrazu.

REKLAMA
Hisense U8N

Telewizory będą działać pod kontrolą najnowszej wersji systemu operacyjnego Vidaa. Oba są wyposażone w matrycę typu VA, oba też obsługują dekodowanie dźwięku Dolby Atmos i DTS:X. Ich ceny i dostępność sklepowa mają być niebawem zakomunikowane. A my już szykujemy się do ich wypożyczenia do testów - by sprawdzić, czy faktycznie są tak dobre do oglądania meczów Euro 2024 i innych wydarzeń sportowych, jak deklaruje dumnie ich producent.

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA