REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Gry

Nowiutki hit na dziesiątki godzin już w Game Pass, także dla PC

Do usługi Game Pass na Xboksie oraz PC właśnie trafiła rewelacyjna gra Persona 3 Reload. Biorąc pod uwagę jakość tego tytułu oraz czas potrzebny na jego pokonanie, debiut w Passie już na premierę to rozbój w biały dzień. Dla wydawcy, nie gracza.

02.02.2024
18:17
Nowiutki hit na dziesiątki godzin już w Game Pass, także dla PC
REKLAMA

Usługa Game Pass dla komputerów osobistych oraz konsol Xbox właśnie została poszerzona o kapitalną grę RPG. Tytuł na kilka dziesiątek godzin zabawy debiutuje w abonamencie równocześnie ze swoją rynkową premierą. Kupując miesiąc Game Passa, można więc oszczędzić bardzo dużo pieniędzy.

REKLAMA

Świetna Persona 3 Reload właśnie wylądowała w usłudze Game Pass dla Xboksa oraz PC.

Persona 3 Reload to solidny kandydat na grę RPG 2024 r. Mamy do czynienia z powrotem klasyka dla PS2, który stanowi wzór do naśladowania, jeśli chodzi o proces tworzenia remake’u. Nowa Persona 3 powstała od zera, a jej twórcy zaprojektowali wszystko od nowa: oprawę, styl artystyczny, lokacje, modele 3D, mechanizmy walki oraz aktywności gracza.

Dzięki takiemu podejściu otrzymujemy produkcję dopasowaną do współczesnych wymagań, z zachowaniem fabularnych korzeni oraz esencji oryginału. Jednocześnie Atlus dodaje do Persona 3 Reload masę nowej zawartości: nowe ścieżki fabularne dla postaci, mechanizmy walki świetnie urozmaicające starcia czy przyjaźniejszy użytkownikowi interfejs.

Persona 3 Reload to każe pierwsza odsłona tej świetnej serii, która została wydana ze wsparciem języka polskiego. Przetłumaczone zostały nie tylko liczne linie dialogowe, ale także ekstrawagancki, mocno komiksowy interfejs. Efekt końcowy okazał się zaskakująco niezły. Polska wersja językowa to wartościowy dodatek, niezależnie od znajomości angielskiego. Persona 3 Reload jest bowiem molochem pod względem liczby dialogów.

Persona 3 Reload na premierę kosztuje 299 zł. Możliwość ogrania tego tytułu w Game Passie to świetna sprawa.

Chcąc kupić Personę na PlayStation 5, trzeba wyciągnąć z cyfrowego portfela 299 zł. Tyle samo kosztuje komputerowa edycja Steam. Taniej wypada pudełko dla PS5, w cenie od 209 zł. Z ręką na sercu stwierdzam, że produkcja jRPG warta jest każdej złotówki.

REKLAMA

Tymczasem posiadacze abonamentu Game Pass mogą pobrać P3R bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Świetna gra jest udostępniana użytkownikom tej usługi zarówno na komputerach osobistych (Sklep Microsoft, aplikacja Game Pass) jak również na konsolach Xbox One oraz Xbox Series. W obu przypadkach mowa o grze ze wsparciem języka polskiego.

Do tego Persona 3 Reload ma tak niskie wymagania sprzętowe, że bez problemu zadziała na biurowym laptopie, handheldzie do gier czy kilkuletnim komputerze. Dlatego, jeżeli szukacie dobrej produkcji RPG na ostatni miesiąc zimy i lubicie przy tym japońskie klimaty, Reload będzie strzałem w dziesiątkę. Polecam z całego serca.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA