REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Gry

Xbox Game Pass z mocną ofertą na styczeń 2024. Taki początek roku to ja rozumiem

Dopiero weszliśmy w 2024 rok, a za nami już kilka pozytywnych nowinek w świecie technologii. Dla graczy też mam świetną wiadomość – do abonamentu Xbox Game Pass w styczniu trafią genialne produkcje.

03.01.2024
18:31
Xbox Game Pass z mocną ofertą na styczeń 2024. Taki początek roku to ja rozumiem
REKLAMA

Abonament Xbox Game Pass to opcja na naprawdę tanie granie. Zarówno posiadacze konsoli Xbox One lub Xbox Series X|S, jak i użytkownicy komputerów osobistych czy nawet smartfonów mają możliwość grania na wielu platformach – wszystko dzięki jednemu abonamentowi. Oczywiście istnieją różne wersje Game Passa dostępne na poszczególne platformy (konsola, PC), jednak opłata rzędu ok. 40 zł zapewnia dostęp do ogromnej biblioteki gier. Dla niedzielnych graczy może to być idealne rozwiązanie – płacisz tylko, gdy grasz, a jeśli nie masz czasu, możesz anulować subskrypcję.

REKLAMA

Assassin’s Creed Valhalla w Xbox Game Pass w styczniu. To jednak nie koniec nowości w abonamencie

Microsoft ogłosił dziś listę gier, które w styczniu trafią do abonamentu Xbox Game Pass. Planowanych jest 8 gier, z czego co najmniej dwie produkcje powinien znać każdy, choć jak zwykle nie wszystkie zostaną udostępnione od razu, lecz stopniowo w trakcie miesiąca. Już dzisiaj w ramach abonamentu dostępna jest pierwsza gra – Close to the Sun – dostępna na komputery osobiste, konsole oraz w chmurze. Tak prezentuje się cała lista:

  • Hell Let Loose (chmura, PC, Xbox Series X|S) – 4 stycznia
  • Assassin’s Creed Valhalla  (chmura, PC, konsola) – 9 stycznia
  • Figment (chmura, PC, konsola) – 9 stycznia
  • Super Mega Baseball 4 (chmura, konsola, PC) w EA Play – 11 stycznia
  • We Happy Fre (chmura, konsola, PC) – 11 stycznia
  • Resident Evil 2 (chmura, konsola, PC) – 16 stycznia
  • Thoe Who Remain (chmura, konsola, PC) – 16 stycznia

Jak widać, w ciągu dwóch tygodni abonament Game Pass zostanie znacznie ulepszony. Zdecydowanie największą nowością jest Assassin’s Creed Valhalla, czyli głośna produkcja z popularnej serii Ubisoftu o skrytobójcach, w której wcielamy się w Eivor i przeżywamy żywot wikinga (oraz ukrytego, eliminując zakon). Mimo że nie jest to najnowsza część z tej serii, bo niedawno został wypuszczony Assassin’s Creed Mirage nawiązujący do korzeni serii, to w cenie abonamentu warto z pewnością zagrać w tę produkcję, gdzie możemy bawić się przez dziesiątki godzin.

Następny tytuł na liście gier to oczywiście Resident Evil 2, czyli odświeżona produkcja Capcom, w której trafiamy do Racoon City i musimy przetrwać w świecie pełnym zombie. Grę możemy kupić osobno, ale subskrypcja abonamentu Game Pass gwarantuje dostęp do znacznie bogatszej biblioteki gier za podobną cenę. Z pewnością będzie w co grać – szczególnie patrząc na te dwa tytuły.

Grand Theft Auto 5 niebawem opuści abonament Game Pass

Dzięki abonamentowi Game Pass Ultimate gracze w styczniu będą mogli również odebrać pakiet do gry Sea of Thieves, co jest warte odnotowania. Mimo że Microsoft doda naprawdę mocne produkcje do Game Passa w styczniu, to niestety jedna również ciekawa produkcja w postaci Grand Theft Auto V dostępna w chmurze i na konsole niebawem opuści abonament. Producent zapowiedział bowiem, że tytuł zostanie usunięty już w piątek 5 stycznia.

GTA 5 zostało wprowadzone do abonamentu na początku lipca 2023, więc tak naprawdę przez niespełna pół roku gracze mogli cieszyć się obecnością tytułu w abonamencie.

REKLAMA

Więcej o grach możesz przeczytać na Spider's Web:

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA