REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Gry

Taki nowy rok z PlayStation Plus to ja rozumiem. Trzy godne polecenia tytuły

PlayStation ogłosiło właśnie listę gier, jakie trafią do pobrania bez dalszych opłat dla abonentów usługi PlayStation Plus: piękna skradanka, polski znakomity shooter i sympatyczny dungeon crawler klasy indie.

27.12.2023
22:04
playstation plus styczeń 2024
REKLAMA

PlayStation Plus to usługa, która oferuje w ramach trzech różnych abonamentów dostęp do katalogu gier bez konieczności uiszczania dalszych opłat. Do wyboru gracze mają setki tytułów gier wydanych w przeszłości na konsole PlayStation. W styczniu katalog zostanie poszerzony o trzy gry. I to nie byle jakie.

REKLAMA

PlayStation Plus - trzy świetne gry na styczeń 2024 r.

1. A Plague Tale: Requiem

A Plague Tale: Requiem to kontynuacja przygodowej gry akcji z elementami skradanki, która ukazała się w 2022 r. Gra opowiada o losach Amicii i Hugona, rodzeństwa, które musi przetrwać w średniowiecznej Francji nawiedzonej przez wojnę i plagę szczurów. W grze gracz eksploruje różne lokacje, rozwiązuje zagadki, walczy lub unika wrogów - korzystając z procy, kuszy i innych narzędzi. Gra oferuje również system rozwoju postaci, który pozwala na ulepszanie umiejętności i ekwipunku bohaterów.

2. Evil West

Evil West to gra akcji autorstwa polskiego studia Flying Wild Hog, która ukazała się w listopadzie 2022 r. Przenosi graczy do alternatywnej wersji Dzikiego Zachodu, gdzie trzeba walczyć z wampirami i innymi potworami. Gracz wciela się w rolę Jesse’ego Rentiera, a sama gra oferuje możliwość gry solo lub w kooperacji z innym graczem, a także system rozwoju postaci i broni.

3. Nobody Saves the World

REKLAMA

Ostatnia z nowości, Nobody Saves the World, to gra akcji z elementami RPG, w której można zmieniać swoją postać w różne formy, takie jak szczur, mag, robot czy smok. Gra została stworzona przez twórców Guacamelee! i oferuje ciekawą fabułę, rozbudowany system rozwoju, losowo generowane lochy i tryb kooperacji.

Wszystkie trzy gry abonenci PlayStation Plus będą mogli bez dalszych opłat przypisać do swojego konta w dniach 2 stycznia - 5 lutego 2024 r.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA