REKLAMA

Internet bez limitu w dobrej cenie. Virgin Mobile ma coś dla młodych

Play rozszerzył dziś ofertę Virgin Mobile o zupełnie nowy pakiet. Ten został przygotowany specjalnie z myślą o młodych osobach - mowa o abonamencie, który w niezłej kwocie oferuje przede wszystkim nielimitowany dostęp do internetu.

13.07.2023 16.19
Awaria Virgin Mobile. Nie działa internet i SMS-y
REKLAMA

Jak widać, operatorzy starają się dotrzeć ze swoimi ofertami do różnych grup wiekowych. Ostatnio T-Mobile wprowadził pakiet nielimitowany (z nieograniczonym dostępem do internetu) dla osób do 26. roku życia i wszystko wskazuje na to, że Play poszedł dokładnie tą samą drogą. W obu przypadkach jest to umowa na czas nieokreślony - a więc młodzi mają niezły wybór pomiędzy tymi dwoma operatorami.

REKLAMA

Virgin Mobile startuje z abonamentem bez limitu. 50 zł za nieograniczony dostęp do internetu

Play właśnie poinformował o uruchomieniu kolejnego już pakietu w ofercie Virgin Mobile. Aby z niego skorzystać, klient nie może mieć więcej niż 26 lat, ale też musi mieć skończone 18 lat.

Najważniejszą cechą abonamentu jest to, że oferuje nielimitowany dostęp do internetu - również z możliwością połączenia się do sieci 5G. Dodatkowo umowa pozwala na zrezygnowanie w dowolnym czasie, jeśli przykładowo nie będzie spełniała oczekiwań klienta. Obok nieograniczonego dostępu do internetu są także nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y - w UE natomiast obowiązuje 9,59 GB danych w roamingu.

REKLAMA

Oferta nielimitowanego abonamentu w Virgin Mobile kosztuje tylko 50 zł na miesiąc (po zgodach marketingowych) przez pierwsze 24 miesiące. Po tym czasie jej cena wzrośnie do 90 zł miesięcznie - ale wcześniej bez większego problemu możemy ją wypowiedzieć odpowiednio wcześniej. Dodatkowo dla oferty operator nie przewidział opłaty aktywacyjnej na start.

Abonament bez ograniczeń w Virgin Mobile można zamówić na stronie operatora

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA