Trwa Allegro Smart! Week: oto promocje na piątek

Lokowanie produktu: Allegro

Do 21 maja trwa festiwal zakupów Smart! Week. W ofercie znajdziemy promocje na produkty z większości kategorii dostępnych na platformie w cenie obniżonej nawet do 50 proc. 

19.05.2023 05.25
Allegro Smart Week

Smart! Week na Allegro potrwa do 21 maja. Jeżeli nie korzystaliśmy wcześniej z subskrypcji, to dobra okazja, żeby ją uruchomić. Allegro oferuje do niedzieli obniżoną jej cenę – za rok zapłacimy 49,99 zł, czyli 10 zł taniej. Oprócz tego możemy wypróbować usługę, wtedy otrzymamy 5 darmowych przesyłek do wykorzystania w czasie 3 miesięcy.

Smart! Week to nie tylko tysiące okazji dla kupujących. Allegro podkreśla, że to również czas dla sprzedawców. Platforma daje im dostęp do 14 mln aktywnych klientów, oferując narzędzia ułatwiające sprzedaż. Pozwalają one na prowadzenie analityki i monitorowanie sprzedaży, ale również efektywny marketing. Platforma rozszerza swoją działalność poza granicami Polski z potencjalną bazą 70 mln klientów na rynku o wartości 1,14 bln zł. Przykładem jest nowa domena Allegro.cz operująca w Czechach.

Allegro chwali się nieustannym rozwojem platformy i potwierdza to liczbami. Średnio dziennie pojawia się 77 nowych wdrożeń i testy kolejnych usług czy rozwiązań.

Allegro Merchant Finance – szybka metoda finansowania wydatków.

Allegro oferuje sprzedawcom szybką formę finansowania wydatków do 150 000 zł w ramach Allegro Merchant Finance. Korzystający z niej, otrzymują limit odnawialny z możliwością odroczenia spłaty billingu. W przypadku odroczenia o 30 dni, koszt wynosi 2 proc. Przy 60 dniach jest to 4 proc. Maksymalny termin to 8 miesięcy. W przypadku, gdy cała kwota billingu nie zostanie uregulowania w okresie odroczenia, Allegro rozłoży ją na raty.

Oprócz tego platforma oferuje merchantom usługę Allegro Pay Business. W tym przypadku można uzyskać odroczenie płatności za zakupy dla firmy do 30 dni za darmo lub o 60 dni.

Allegro zapewnia sprzedawcom liczne metody wysyłki towaru. Wśród nich wyróżnia się uruchomiona w 2021 r. marka logistyczna z usługą One Fulfillment i charakterystycznymi zielonymi automatami paczkowymi One Box oraz punktami odbioru One Punkt. Usługa nie ogranicza się do zapewnienia opcji wysyłkowych, ale w jej ramach Allegro może zajmować przechowywaniem towaru w swoich magazynach, wysyłką i obsługą zamówień.

Platforma organizuje również bezpłatne szkolenia dla sprzedawców w ramach Akademii Allegro. Z kolei przedsiębiorcy rozpoczynający swoją przygodę z biznesem mogą skorzystać z programu StartUP Asystent realizowanego we współpracy z CashDirector. Pomaga on zarejestrować działalność, otworzyć rachunek firmowy, dopełnić formalności dotyczących rejestracji VAT i ZUS, a także wspiera prowadzenie księgowości.

Allegro Smart! Week - oto promocje na piątek.

Smart! Week na Allegro rozpoczął się poniedziałek. Na najpopularniejszej platformie handlowej w Polsce znajdziemy promocje obowiązujące przez cały tydzień, jak i te dedykowane poszczególnym dniom. Oto najciekawsze oferty na piątek:

Żelazko Tefal Ultimate PURE FV9865E0 3000 W za 459 zł.

Żelazko Tefal generuje stały strumień pary o mocy do 60 g/min. W razie potrzeby możemy skorzystać z mocnego wyrzutu do 250 g/min. Stopa Durilium AirGlide jest odporna na zabrudzenia.

Smartfon Xiaomi Redmi 10C 4/128GB za 671 zł.

W skrócie: ekran 6,71", procesor Snapdragon 680, 4 GB RAM I 128 GB pamięci na dane, pojemny akumulator 5000 mAh.

Mop parowy Vileda 1550 W 400 ml za 295 zł.

Mop parowy Vileda oferuje 3 tryby czyszczenia: parkietów, dywanów i płytek. Urządzenie szybko się nagrzewa i jest gotowe do pracy po 15 sekundach.

Smartfon Xiaomi Redmi Note 12 4 GB / 128 GB.

Xiaomi Redmi Notę 12 ma 6,67-calowy ekran AMOLED z odświeżaniem 120Hz. Smartfon napędza przez Snapdragon 685.

Konsola Xbox Series S 512 GB + pakiet Gilded Hunter za 1079 zł.

Konsola Xbox Series S z dyskiem o pojemności 512 GB sprzedawana jest w tej ofercie z pakietem Gilded Hunter (do gier Fortnite, Rocket League i Fall Guys).

Robot sprzątający Kärcher RCV 5 za 1799 zł.

Robot sprzątający Kärcher RCV zarówno odkurza, jak i mopuje. Wyposażony jest w czujniki laserowe i nawigację LiDAR.

Lokowanie produktu: Allegro
Najnowsze