REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Zakupy

Dobre promocje na Allegro z okazji Black Week. Te produkty kupisz taniej

Trwa Black Week na Allegro. Od 21 do 28 listopada fani promocji mogą upolować wiele produktów z takich kategorii jak m.in. elektronika, dom oraz ogród. Każdego dnia pojawiają się przeceny do nawet 60 procent. Oto najciekawsze propozycje na 23 listopada.

23.11.2022
7:03
Allegro Black Week
REKLAMA

Black Week na Allegro ruszył pełną parą. Przez osiem dni fani promocji mogą upolować tańsze produkty z wielu kategorii. Do 28 listopada na stronie Allegro pojawiać się będą również produkty oznaczone “App Only”, które można kupić jedynie z poziomu aplikacji mobilnej Allegro. Jeśli jesteście zainteresowani tymi najbardziej wyczekiwanymi ofertami, to po prostu je zaobserwujcie. Gdy ich sprzedaż ruszy, dostaniecie powiadomienie.

REKLAMA

Allegro Black Week: Najciekawsze promocje.

23 listopada pojawiło się na Allegro wiele towarów w obniżonych cenach. Oto kilka najciekawszych

Robot sprzątający iRobot Roomba i3+ automatycznie opróżnia pojemnik, ładuje akumulator i kontynuuje sprzątanie, aż do jego zakończenia. Wykorzystuje 3-stopniowy system sprzątania z 2 szczotkami gumowymi i dużą mocą ssącą do sprzątania różnych powierzchni podłogowych w całym domu. Będzie idealny dla właścicieli zwierząt domowych.

Robot sprzątający iRobot Roomba i3+ za 1449 złotych

W promocyjnej cenie dostępny jest również na Allegro zestaw LEGO Technic McLaren Senna GTR 42123 który będzie doskonałym prezentem dla nastolatka. Model ma wiele realistycznych szczegółów inspirowanych jego prawdziwym odpowiednikiem i na pewno sprawi miłośnikom wyścigów wiele radości.

Kup Lego Technic McLaren Senna GTR 42123 za 140,99 złotych

Szukasz dobrego robota sprzątającego? Jeśli tak, możesz kupić Xiaomi Vacuum-Mop 2. Siła ssania 2700 Pa, ulepszona wersja z mopem ciśnieniowym do usuwania plam, a także inteligentny, elektronicznie sterowany zbiornik na wodę 2 w 1 - to wyznaczniki tego modelu.

Kup Robot sprzątający Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop 2 za 829 złotych

23 listopada przeceniony został również Dysk SSD GOODRAM CX400 512GB SATA III 2,5'' Gen.2. Dzięki niemu można zapewnić sobie poprawę wydajności sprzętu komputerowego.

Kup Dysk SSD GOODRAM CX400 512GB SATA III 2,5'' Gen.2 za 129,99 złotych

Kolejnym świetnym prezentem może być zestaw LEGO City 60316 - Posterunek policji. Dwupiętrowa komenda ma m.in. areszt. Zestaw przeznaczony jest dla dzieci od 6 lat.

Kup LEGO City 60316 Posterunek policji za 179 złotych

REKLAMA

Jak skorzystać z licznych promocji na Black Week Allegro?

Warto podkreślić, że osoby posiadające pakiet Allegro Smart! mogą skorzystać z bezpłatnych dostaw do automatów paczkowych, punktów odbioru, ale też wybrać darmowe przesyłki kurierskie. Ci, którzy nie korzystali wcześniej z tej usługi mogą wypróbować bezpłatny testowy Smart! na Start. Oferuje on 5 dostaw na przestrzeni 3 miesięcy. Posiadacze Allegro Smart! mają również dostęp do limitowanych ofert Smart!. Usługa jest płatna 59,90 zł rocznie lub 10,99 zł miesięcznie.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA