Łoś zaplątał się w siatkę i zginął. Polskie lasy przestały być bezpieczne dla zwierząt
Dziwicie się, że łosie tak często odwiedzają polskie miasta? Łatwo je zrozumieć, bo lasy przestają być dla nich bezpiecznym miejscem, w którym mogą znaleźć pożywienie. Nie tylko nie ma jedzenia, ale też roi się od pułapek.

REKLAMA