K2 tonie w śmieciach. W polskich górach wcale nie jest dużo lepiej
Górska turystyka oznacza nie tylko tłok na szlakach. Odwiedzający nawet najwyższe szczyty zostawiają po sobie mnóstwo śmieci. Drastycznym przykładem jest K2, ale od lat statystyki dotyczące polskich gór również nie nastrajają optymistycznie.

REKLAMA