REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Gry

Wraca najbardziej cebulacka promocja na Xbox Game Pass. Microsoft zrobił graczom dzień dziecka

Najlepszy deal w świecie gier powraca. Microsoft zrobił graczom dzień dziecka, rozdając abonament Xbox Game Pass Ultimate za grosze - z takich prezentów trzeba korzystać!

01.06.2022
12:33
Xbox Game Pass Ultimate w promocji za 4 zł. Taniej nie będzie
REKLAMA

Xbox Game Pass i bez żadnych promocji jest szalenie opłacalną usługą. Wariant Ultimate, dający dostęp do setek gier starych i nowych na PC, konsole Xbox oraz w chmurze na dowolnym urządzeniu, to koszt raptem 55 zł miesięcznie. Czyli mniej więcej 1/5 tego, ile kosztuje jedna nowa gra na konsole nowej generacji.

REKLAMA

Microsoft jednak regularnie przecenia swój abonament na gry, a dziś powraca najlepsza z promocji.

Xbox Game Pass Ultimate za 4 zł na 3 miesiące. Taniej nie będzie

4 zł za trzy miesiące grania w takie tytuły jak Forza Horizon 5, seria Halo, kolekcja gier Bethesdy czy Assassin’s Creed Origins – taniej się nie da.

Jeśli kupimy dziś abonament Xbox Game Pass Ultimate, dostaniemy 1 miesiąc za 4 zł, a dwa kolejne miesiące gratis. Po upływie trzech miesięcy abonament będzie nas kosztował 54,99 zł.

Xbox Game Pass Ultimate za 4 zł class="wp-image-2201739"
Xbox Game Pass Ultimate za 4 zł

Promocja jest dostępna zarówno dla nowych użytkowników, jak i dla powracających, którzy nie mieli aktywnego abonamentu. Niestety nie działa w przypadku aktualizacji abonamentu z podstawowego na Ultimate oraz w przypadku przedłużenia abonamentu Ultimate; jeśli opłacamy abonament Game Pass, trzeba go najpierw zakończyć, a dopiero potem dołączyć do Game Pass Ultimate w promocyjnej cenie.

W te wakacje nikt nie powie, że nie ma w co grać

REKLAMA

Promocja Microsoftu jest idealnie wymierzona w czasie na okres wakacyjny, gdy młodzież będzie miała najwięcej czasu na granie. 4 zł za trzy miesiące dostępu do setek rewelacyjnych produkcji to doskonały haczyk sprzedażowy, pozwalający niemal za darmo buszować po bibliotece Game Passa i zadomowić się w niej na tyle, by zechcieć potem opłacać abonament w regularnej cenie.

Nawet jednak, jeśli ktoś wie, że z całą stanowczością nie chce przedłużać abonamentu, głupotą byłoby nie skorzystać z promocji. 3 miesiące to szmat czasu na przejście kilku dużych gier lub spróbowanie kilkudziesięciu małych. W takiej cenie nie ma się nad czym zastanawiać.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA