REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Gry

W Assassin’s Creed Origins zagrasz nawet na smartfonie. Oto gry, które trafią do GamePassa w czerwcu 2022

Sześć, a tak właściwie to osiem bardzo dobrych gier zmierza w kierunku posiadaczy abonamentu Xbox GamePass. W te wakacje nikt nie będzie mógł powiedzieć, że nie ma w co grać.

31.05.2022
17:53
Assassin's Creed Origins trafia do Xbox Game Pass
REKLAMA

Wakacje w Egipcie, w kosmosie, czy może w na polu bitwy japońskich wojowników? Xbox GamePass daje nam w tym miesiącu kilka całkiem niezłych opcji „wyjazdu” do innych światów z naprawdę dobrym zestawem gier, które trafią w czerwcu do abonamentu.

REKLAMA

Assassin’s Creed Origins nawet na smartfonie.

Tak jak przewidywaliśmy, gry Ubisoftu zaczynają trafiać na szerszą skalę do abonamentu Microsoftu. Zgodnie z wcześniejszymi pogłoskami, sztandarowym tytułem puli gier tego miesiąca jest Assassin’s Creed Origins, czyli odsłona serii osadzona w realiach starożytnego Egiptu, w którą można wsiąknąć na setki godzin.

 class="wp-image-618364"

AC Origins trafi będzie dostępny zarówno na komputerach osobistych i konsolach Xbox, jak również w chmurze. A to oznacza, że w przemierzać pustynne piaski będziemy mogli nawet na smartfonach.

Xbox Game Pass – lista gier czerwiec 2022

Pozostałe nowości zapowiadają się niemniej ciekawie. Obok Asasyna, do biblioteki gier trafi jeszcze jedna gra Ubisoftu, a mianowicie For Honor: Marching Fire Edition. To rozszerzona wersja sieciowej siepanki, w której mamy okazję przekonać się, jakby to było, gdyby wikingowie starli się z samurajami. W tę grę również zagramy zarówno na konsolach i PC, jak i w chmurze.

Dla poszukujących zabawy w przestrzeni kosmicznej Microsoft ma aż dwie gry w tym miesiącu. Pierwsza to Chorus, zbierająca świetne opinie gra, w której możemy się sprawdzić jako pilot kosmicznego myśliwca, oraz Spacelines from the Far Out, czyli kreskówkowa, proceduralnie generowana gra kooperacyjna, w której zarządzamy kosmicznymi liniami lotniczymi.

Na konsole, komputery i do chmury trafi też wydany przez Devolver Digital indyk, Disc Room, w którym musimy uciec z pomieszczeń przepełnionych krwiożerczymi dyskami. A na koniec prawdziwa gratka dla miłośników klasyki – Ninja Gaiden Master Collection. Kolekcja trzech odświeżonych gier z serii Ninja Gaiden trafiła na konsole i pecety w ubiegłym roku, a teraz będziemy mogli w nią zagrać w ramach abonamentu Xbox Game Pass.

REKLAMA

Nie dziwię się, że ten tytuł nie będzie dostępny w chmurze – ta trylogia słynie z wysokiego poziomu trudności i wymaga od gracza precyzji, jaka póki co nie jest możliwa do osiągnięcia przy chmurowych opóźnieniach.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA