Zastępują pracowników robotami, bo z powodu pandemii zabrakło siły roboczej
W ciągu dwóch lat pandemii z Singapuru wyjechało ponad 235 000 obcokrajowców, którzy do końca 2019 r. pracowali na budowach i w przemyśle. Wiele wskazuje na to, że po pandemii tak szybko nie wrócą. Z tego też powodu przedsiębiorcy zastępują ich robotami.

REKLAMA
