REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Gry

Parodia wyśmiewająca Wiedźmina 3 sensacją na YouTube. Fani są zachwyceni poziomem realizacji

Viva La Dirt League to jeden z najpopularniejszych humorystycznych kanałów na YouTube. Profesjonalny i tworzony z rozmachem, doczekał się prawie 4 milionów wiernych subskrybentów z całego świata. Ci są zachwyceni najnowszym projektem Ligi, mianowicie parodią polskiej gry Wiedźmin 3: Dziki Gon.

11.04.2022
15:21
Parodia wyśmiewająca grę Wiedźmin 3. Fani zachwyceni
REKLAMA

Większość z nas zetknęła się z twórczością kanału Viva La Dirt League na YouTubie, chociaż mogło o tym nawet nie wiedzieć. Serie wideo tworzone przez Nowozelandczyków to kopalnia memów i klipów, które są potem dystrybuowane w mediach społecznościowych. Takie materiały jak You lick it you keep it to już klasyka światowego Internetu, trafiająca w gusta młodszych oraz starszych widzów:

REKLAMA

Viva La Dirt League publikuje jednocześnie cztery czołowe serie materiałów, a dominującą tematyką kanału są gry wideo oraz nowe technologie. Najpopularniejszymi materiałami w historii Ligi są te poświęcone dopingowi w PUBG, logice stojącej za grami Dark Souls czy smutnemu losowi sprzedawców NPC w produkcjach cRPG.

Teraz Viva La Dirt League bierze na tapet polską grę Wiedźmin 3: Dziki Gon. Projekt zapowiada się rewelacyjnie.

Zwiastun nowej serii Witcher Logic, która zadebiutuje już 15 kwietnia, został bardzo pozytywnie przyjęty przez graczy. Ci zwracają uwagę na spory rozmach produkcji, bogatą inscenizację, świetnie wykonane kostiumy i inne elementy wyróżniające produkcje Ligi na tle pozostałych internetowych parodii publikowanych na YouTube.

Wygląda na to, że Nowozelandczycy trafili w dziesiątkę z poczuciem humoru. W zwiastunie Liga wyśmiewa mechaniki Wiedźmina 3, które często nie przypadły do gustu graczom, jak specyficzne wiedźmińskie dochodzenia, z wykorzystaniem wyostrzonych zmysłów Białego Wilka. Sceny z Geraltem dumnie ogłaszającym odnalezienie zwłok sprawiły, że uśmiech pojawił się nawet na mojej betonowej twarzy.

Witcher Logic zadebiutuje już 15 kwietnia. Nowy odcinek będzie publikowany raz w tygodniu.

Do momentu premiery nowej serii z Geraltem wszystkim graczom polecam zapoznanie się z najpopularniejszymi klipami Viva La Dirt League, dostępnymi w ich obszernej i darmowej bibliotece na YouTube. Poza Wiedźminem, PUBG oraz Dark Souls, Nowozelandczycy śmieją się z absurdów takich gier jak Red Dead Redemption, Assassin's Creed czy Escape from Tarkov.

REKLAMA

Nawet ja - wapniak korzystający z YT głównie, aby oglądać filmowe zwiastuny i programy publicystyczne - muszę przyznać, że Liga robi cholernie dobrą robotę.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA