REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Gry

Wielka promocja na gry na Xboxa. Wszystkie Assassin’s Creed i Star Wars z wysokimi rabatami

Każdego tygodnia abonenci Xbox Live Gold mogą skorzystać z promocyjnych ofert kupna na wybrane gry. Tym razem jest w czym przebierać, bo wśród okazji znalazły się wszystkie gry ze świata Assassin’s Creed i Star Wars.

20.10.2021
10:25
FPS Boost Xbox Series lista gier
REKLAMA

Xbox Live Gold to najbardziej podstawowa z ofert abonamentowych związanych z konsolami do gier Xbox. W zamian za 30 zł miesięcznie lub 80 zł kwartalnie abonent może korzystać z usług online związanych z konsolą, w tym z gier wieloosobowych. Biorąc pod uwagę niezwykłą popularność gier multiplayer, Xbox Live Gold jest niemalże obowiązkowy. Bez aktywnej usługi można grać tylko w gry dla jednego gracza lub obsługujące zabawę z kilkoma kontrolerami równocześnie. Xbox Live Gold jest też już zawarty w ramach usługi Xbox Game Pass Ultimate.

REKLAMA

Microsoft sprytnie to sobie wymyślił, bo ma pewność stałego wpływu gotówki od większości posiadaczy jego konsol do gier. Na szczęście sam dostęp do usług online to nie wszystko. Abonenci Xbox Live Gold otrzymują każdego miesiąca cztery wybrane przez Microsoft gry w prezencie (choć jeśli gracz wypisze się z usługi, straci do nich dostęp), niższe ceny na gry, a także dostęp do unikalnych i przeznaczonych tylko dla nich promocji. A w tym tygodniu jest ich wiele. Bardzo wiele.

Xbox Deals with Gold. Serie Assassin’s Creed i Star Wars w śmiesznych cenach. A także dziesiątki innych gier.

W sumie przecenionych zostało 235 gier na Xbox One (zgodne z Xbox Series, w tym ze Smart Delivery) oraz 29 gier na Xboxa 360 (z czego 27 jest zgodnych z konsolami Xbox One i Xbox Series). Rabaty są bardzo wysokie, w dużej większości ceny spadły nawet o 60 czy 70 proc. Wśród przecenionych tytułów znalazło się wiele hitów, w tym gry z serii Dirt, Fallout, Civilization, Borderlands, Injustice, Need for Speed i wielu innych.

Szczególną uwagę zwraca jednak fakt, że absolutnie wszystkie dostępne na Xboxa gry z serii Assassin’s Creed i Star Wars zostały przecenione. W tym najnowsze Star Wars Jedi: Upadły Zakon (110 zł zamiast 220 zł, w tym wersja ulepszona dla konsol Xbox Series) oraz Assassin’s Creed Valhalla Ultumate Edition (342 zł zamiast 490 zł, w tym wersja ulepszona dla konsol Xbox Series). Starsze gry dostępne są w jeszcze atrakcyjniejszych cenach. Dla przykładu poprzednia odsłona Asasyna – Assassin’s Creed Odyssey Edycja Ultimate – dostępna jest w cenie 142 zł zamiast 475 zł.

Czytaj też:

REKLAMA

Pełna lista przecenionych gier dostępna jest pod tym adresem. Promocja potrwa do 25 października.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA