REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Sprzęt

Nie kupuj AirPodsów 3. Nowe AirPodsy Pro 2 wprowadzą zupełnie nową funkcję

AirPods 3 to bez wątpienia jeszcze lepsze AirPody. Dłużej grają bez ładowania, obsługują dźwięk przestrzenny i ładowanie MagSafe. Tyle że nadal nie maja aktywnego wyciszania szumów. To z niemal pewnością pojawi się w AirPods Pro 2, o których pierwsze informacje właśnie wyciekły do Internetu.

23.10.2021
17:51
airpods pro 2
REKLAMA

W teorii to całkiem niezły moment na wymianę dogorywających AirPodów na nowe. AirPods 3 okazały się czymś więcej, niż tylko kosmetycznym uaktualnieniem. Przydatność i funkcjonalność bezprzewodowych słuchawek Apple’a znacząco się zwiększyła i daje dość powodów, by szykować się do zakupu. Radziłbym jednak dokładnie przemyśleć ten zakup.

REKLAMA

W AirPods 3 zabrakło mechanizmu wyciszania szumów, obecnego w wyższej klasie – ale też dużo starszych – słuchawkach AirPods Pro. Byłoby łatwiej, gdybyśmy o planowanym następcy edycji Pro nie wiedzieli. Tyle że właśnie wyciekły o niej pierwsze konkretne informacje. A pieniądze odłożone na AirPods 3 być może warto przetrzymać chwilę dłużej.

AirPods Pro 2 z aktywnym wyciszaniem szumów – pierwsze informacje.

Do Internetu wyciekło pierwsze zdjęcie – tu opublikowane przez MacRumors – słuchawek AirPods Pro 2. Wzornictwo zostało zachowane z modelu pierwszej generacji, choć czujne oko zapewne wychwyci brak czujnika optycznego. Najprawdopodobniej został on zastąpiony czujnikiem dotyku, obecnym również w AirPods 3.

REKLAMA

Uwagę zwracają też otwory głośnika w obudowie. Nie należy jednak oczekiwać, że służy on do słuchania muzyki. Obudowa będzie osobnym urządzeniem dla usługi Apple Lokalizator – a głośnik ma emitować dźwięk, gdy użytkownik tej obudowy nie będzie mógł znaleźć. Pojawi się też otwór na doczepiany uchwyt.

AirPods Pro 2 mają pojawić się w sprzedaży w przyszłym roku. Co frustrujące, nie wiemy w którym miesiącu.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA