REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Sprzęt

W reklamie OnePlusa wystąpił Samsung. Jak do tego doszło? Nie wiem

Samsung Galaxy Note20 Ultra dostał darmową reklamę od OnePlusa. Przez dłuższą chwilę patrząc na twitterowe konto OnePlus India, można było się nieźle zdziwić.

10.07.2021
18:18
samsung oneplus reklama
REKLAMA

Samsung umacnia swoją pozycję rynkowego lidera, co jest teraz dla niego nieco łatwiejsze – wielki rywal w postaci Huaweia musi dziś mierzyć się z wyzwaniem w formie nałożonych na niego sankcji. Konkurentów jest jednak znacznie więcej. Poza Apple o podium liderów walczy też Oppo. Firma ta niedawno wchłonęła OnePlusa, by wzmocnić swoje siły. To będzie zażarta rywalizacja.

REKLAMA

Tym bardziej dziwi wyskok, jakiego dopuściła się osoba opiekująca się oficjalnym twitterowym kontem indyjskiego oddziału OnePlusa. Ta, jak gdyby nigdy nic, zareklamowała rysik S-Pen, który rozszerza możliwości zachwycającego Samsunga Galaxy Note20 Ultra.

Reklama Samsunga u OnePlusa. S-Pen na propsie.

 class="wp-image-1779709"
OnePlus reklamuje S-Pen z Samsunga Galaxy Note20 Ultra
REKLAMA

Nikt do końca nie wie, co właściwie się wydarzyło. Tweet został już usunięty (powyższy zrzut pierwotnie opublikował SamMobile). Czy ktoś włamał się na konto OnePlusa? A może osoba je obsługująca pracuje też u Samsunga i zapomniała się przelogować? Diabli wiedzą.

My jednak potwierdzamy. Samsung Galaxy S20 Ultra to świetny telefon, a jego rysik zapewnia ciekawe, dodatkowe możliwości. Potwierdza to nasza recenzja.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA