REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Gry

Metro: Last Light Redux na darmo na GOG! W sklepie ruszyła świąteczna wyprzedaż do -90 proc

Wciąż macie wolne i rozglądacie się za nową grą do przejścia? W takim przypadku warto odwiedzić GOG.com, gdzie właśnie ruszyła świąteczna wyprzedaż. Z jej okazji każdy internauta może odebrać Metro: Last Light Redux całkowicie za darmo. Trzeba się jednak pospieszyć.

30.12.2020
17:10
Metro: Last Light Redux na darmo na GOG
REKLAMA

Metro: Last Light Redux to ulepszona wersja drugiej odsłony w serii gier Metro. Dopisek Redux oznacza, iż tytuł otrzymał potężne ulepszenie silnika graficznego, lepsze animacje postaci i przeciwników, rozszerzony wachlarz taktycznych możliwości oraz wszystkie DLC wydane na przestrzeni czasu. Wszystko to w jednym pakiecie, który teraz każdy z Was może otrzymać kompletnie za darmo, korzystając z promocji na GOG.

REKLAMA

Aby zdobyć darmowe Metro: Last Light Redux, wystarczy wejść pod ten adres.

 class="wp-image-1546922"

Następnie wybieramy zielony przycisk „zdobądź za darmo”. Potwierdzamy transakcję za zero złotych i gotowe. Po chwili powinniśmy otrzymać wiadomość e-mail informującą o tym, że Metro: Last Light Redux wylądowało na naszej cyfrowej półce z grami i nadaje się już do pobrania. Trzeba tylko pamiętać, że na odbiór darmowej gry od 18 lat mamy 48 godzin. Później tytuł wraca do swojej zwyczajowej ceny.

Metro: Last Light Redux zadziała na komputerach osobistych z systemami Windows 7, Windows 8 i Windows 10. Gra została zintegrowana z systemem osiągnięć GOG, a także nakładką Overlay. Gra oferuje napisy w języku polskim. Dam wam dobrą radę: dla zwiększenia klimatu podczas rozgrywki, pozostawcie rosyjską wersję dźwiękową. Unikalna otoczka świata Metro zyskuje na tym dodatkowego kolorytu.

Na GOG.com właśnie ruszyła zimowa wyprzedaż.

REKLAMA
 class="wp-image-1546925"

Rabaty na gry sięgają 91 proc. Wśród ciekawych ofert warto wymienić enigmatyczną grę akcji Control ze wszystkimi dodatkami w wersji Ultimate Edition tańszą o połowę. Dwukrotnie mniej zapłacimy także za cRPG The Outer Worlds od weteranów gatunku z Obsidianu. Od siebie polecam rewelacyjne Divinity: Original Sin 2 – Definitive Edition tańsze o 60 proc., a także kultowe Heroes of Might and Magic 3: Complete z rabatem w wysokości -75 proc. Trudno o lepszą okazję do „gorących pośladków” w HoMM III niż okres świąteczny.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA