Gry  / News

Ruszyło odliczanie. Podano godzinę, o której zagramy w Cyberpunka 2077

Picture of the author

CD Projekt Red opublikował godziny i daty publikowania plików na serwerach oraz godziny i daty odblokowania samej gry. Informacje są już dostępne dla platform GOG.com, Steam, Epic Games Store, Stadia, Xbox i PlayStation

Trudno w to uwierzyć. Gra wideo, na którą od lat z wytchnieniem czeka cały świat, pojawi się na naszych urządzeniach za mniej niż tydzień. Oby była dobra, bo przez ten czas nasze oczekiwania zdążyły urosnąć do w zasadzie nierealnego w praktyce rozmiaru. Czy będzie  ciekawy? Grywalny? Jak dlugi bądź krótki? Ile da nam swobody? Jak faktycznie wygląda na konsolach i PC i jak działa? Odpowiedzi na te pytania dostaniemy… no właśnie, kiedy?

Cyberpunk 2077 – godziny preloadu danych i premiery gry na GOG.com, Steam, Epic Games Store, Stadia, Xbox i PlayStation.

Jak wynika z informacji opublikowanych przez CD Projekt Red, dane gry Cyberpunk 2077 będą do pobrania w następujących terminach czasu polskiego:

  • GOG.com – 12:00 7 grudnia
  • Steam – 17:00 7 grudnia
  • Epic Games Store – 17:00 7 grudnia
  • Xbox – 17:00 3 grudnia
  • PlayStation – 17:00 8 grudnia

Dzięki udostępnieniu danych gry wcześniej w dniu premiery wszyscy zainteresowani gracze już dawno będą mieli grę w pamięci urządzenia. I zamiast przeciążać sieć w jednym momencie będą mogli od razu rozpocząć zabawę.

Kiedy zatem zagramy w Cyberpunka 2077?

Jak tłumaczy CD Projekt Red, gra w wersji na GOG.com, Steam, Epic Games Store i Stadię zostanie odblokowana o 1:00 10 grudnia. Z kolei na Xbox i PlayStation o północy 10 grudnia. To będzie długie oczekiwanie – zawsze ostatnie dni dłużą się najdotkliwiej. Choć niektórzy otrzymali grę przedwcześnie. Wiemy też ile miejsca zajmie instalacja gry.

przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst