Dzisiaj jesteśmy najdalej od Słońca i jest ciepło. Gdy zbliżymy się do niego w styczniu, będzie zimno
Dzisiaj, 4 lipca 2020 r. Ziemia przelatuje przez aphelium swojej orbity czyli przez punkt orbity najbardziej oddalony od Słońca. W sumie jak na rekordową odległość, to całkiem ciepło dzisiaj, prawda?

REKLAMA
