Anonimowi atakują - Ameryka obawia się zagrożenia
Pentagon zaakceptował plan zwiększenia bezpieczeństwa swojego kraju przed zagrożeniami pochodzącymi z sieci. Personel odpowiedzialny za zabezpieczenia oraz cyber-wywiad zostanie ponad pięciokrotnie zwiększony z liczby 900 do 4900 wojskowych oraz obywateli. Jest to reakcja między innymi na ostatnie ataki Anonimowych na rząd USA oraz doniesienia o rosnących zagrożeniach ze strony innych krajów, takich jak Chiny, Iran czy Rosja.

REKLAMA