Polscy fani Apple stali wczoraj w kolejkach po nowego iPada
Wczorajszej nocy święto mieli najbardziej zagorzali fani Apple'a w Polsce - równo po północy w wybranych lokalizacjach ruszyła sprzedaż nowego iPada. Z obfitych relacji na Twitterze wynika, że w nocnej kolejce w Galerii Mokotów w Warszawie stało ponad 300 osób. Jak informował iMagazine na Facebooku, w warszawskim iSpocie na starcie było 400 nowych iPadów. Istnieje więc prawdopodobieństwo, że każdy kto wybrał się po nowy tablet Apple'a miał szansę go kupić. Nowy iPad był także dostępny wczorajszej nocy w katowickim Cortlandzie, ale relacji z czekania na start sprzedaży w mediach społecznościowych nie zauważyłem.

REKLAMA
