Mobilne Google+ jest przyzwoite, ale dziwi, że traktowane jest tak po macoszemu
Google zaktualizował dostępne przez przeglądarkę mobilne Google+. Wcześniejsze wersje były, mówiąc delikatnie, koszmarne i zniechęcały do korzystania z tego serwisu społecznościowego w wersji mobilno-webowej. Teraz Google+ działa o wiele szybciej - zaktualizowano wygląd i jednocześnie dodano kilka funkcji, miedzy innymi możliwość dzielenia się wpisami. W końcu da się z tego korzystać. Choć do mobilnej wersji Facebooka wciąż daleko, to jest dobrze, chociaż nie świetnie i przed Google’em jeszcze dużo pracy.

REKLAMA




