REKLAMA

Readability darmowe dla wszystkich

12.01.2012 12.38
Readability darmowe dla wszystkich
REKLAMA
REKLAMA

Twórcy aplikacji mobilnej i webowej, pozwalającej na transformowanie dowolnych artykułów w konfigurowalny i wygodny widok do czytania, postanowili znieść opłaty, udostępniając Readability za darmo.

Aplikacja jest jak na razie dostępna na wszystkich popularnych przeglądarkach. Jest bardzo prosta w obsłudze i zarazem bardzo przydatna. Istnieje możliwość zdefiniowania 3 skrótów klawiszowych – czytaj teraz, czytaj później i wyślij na Kindle. Po otwarciu widoku czytania otwierają się również opcje edycji widoku. Na stronie internetowej programu widnieje informacja o uruchomieniu w niedalekiej przyszłości aplikacji na iOS (iPhone’y i iPady).

Właściciele Readability poinformowali na swoim blogu, że od teraz wszystkie wersje aplikacji na komputery i urządzenia mobilne będą darmowe. Darmowe konta nie będą w żadnym stopniu ograniczone względem wcześniejszych płatnych kont. Twórcy poinformowali również, że są zadowoleni z uzbieranej z płatnych kont kwoty, użytkownicy jednak nadal mogą wspierać finansowo dalszy rozwój Readability poprzez subskrypcję. Otwartość aplikacji ma również wpłynąć na wzrost wykorzystania jej API przez inne partnerskie aplikacje.

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA