REKLAMA

Huawei w akcji. Oto zaskakujące promocje na prezenty komunijne

Początek maja to czas pierwszych komunii. Huawei dobrze o tym wie i wystartował z promocjami, dzięki którym można zaoszczędzić sporo pieniędzy podczas kupowania prezentów i nie tylko.

06.05.2024 16.34
Huawei w akcji. Oto zaskakujące promocje na prezenty komunijne
REKLAMA

Do wyboru jest wiele ciekawych propozycji, ponieważ w przecenach Huawei znajdują się nie tylko typowe gadżety, takie jak inteligentne zegarki (no bo przecież komunia, to musi być zegarek, prawda?), ale też słuchawki, tablety i laptopy. Wszystkie te urządzenia będą dostępne w obniżonych cenach na oficjalnym sklepie internetowym Huawei oraz w popularnych elektromarketach.

REKLAMA

Komunijne przeceny na sprzęt Huawei. Na prezentach można zaoszczędzić

Trendy prezentowe zmieniają się z biegiem czasu. Choć kiedyś elektroniczny zegarek był podstawowym prezentem komunijnym (oprócz roweru), to dzisiaj lepiej sięgnąć po inteligentny zegarek. Taki sprzęt oferuje znacznie więcej funkcji niż tradycyjny i zazwyczaj wcale nie kosztuje dużo więcej. Popularny Huawei Watch GT 4 w wersji męskiej z czarnym paskiem kosztuje teraz w promocyjnej cenie 899 zł (cena rekomendowana to 1099 zł), natomiast damski wariant z zielonym paskiem to koszt 999 zł.

Połączenie zegarka i słuchawek, czyli Huawei Watch Buds, jest teraz dostępne w bardzo atrakcyjnej cenie. Urządzenie debiutowało z ceną 2299 zł, a w komunijnej promocji sprzęt można kupić za 1399 zł. To jednocześnie najniższa kwota z ostatnich 30 dni.

Komunijne promocje Huawei
Huawei
Huawei Watch GT 4 damski
Huawei

Jako bardziej przystępny cenowo prezent, nadal jednak bardzo praktyczny, mogą okazać się słuchawki bezprzewodowe, jak na przykład FreeBuds SE 2, dostępne za 169 zł w kolorze białym lub niebieskim. W kwocie do 300 zł świetną propozycją okażą się FreeBuds 5i (których rekomendowana cena to 400 zł). FreeBudsy SE 2 to po prostu tańsze słuchawki, natomiast model z dopiskiem 5i ma tak naprawdę wszystko czego potrzebuje przeciętny użytkownik – dobre brzmienie oraz funkcję aktywnej redukcji hałasu (ANC).

Komunijne promocje Huawei
Huawei
Słuchawki Huawei FreeBuds 5i
Huawei

Na wyprzedaży znajdziemy również urządzenia przydatne zarówno w nauce, jak i rozrywce, m.in. laptopy. Doskonałą opcją jest przeceniony tegoroczny Huawei MateBook D 16 2024 w wersji z 16 GB RAM i dyskiem SSD o pojemności 512 GB, wyposażony w procesor i5-12450H, dostępny teraz za 2999 zł. W nieco wyższej cenie, za 3399 zł, można kupić jeszcze wydajniejszą wersję z układem i5-13420H, 16 GB pamięci operacyjnej i większym dyskiem SSD o pojemności 1 TB. Najtańszym laptopem okazuje się MateBook D16 2024 z i5, 8 GB RAM i 512 GB SSD, który jest dostępny wyłącznie na sklepie producenta za 2599 zł.

Huawei MateBook D16 2024 w Polsce
Komunijne promocje Huawei
Huawei
Huawei MateBook D16 8/512 GB
Huawei

W komunijnych przecenach Huawei nie zabrakło również typowo multimedialnych sprzętów, jakimi są tablety. Na przecenie dostępny jest Huawei MatePad 11.5" 6/128 GB, który kosztuje 1099 zł, natomiast bardziej zaawansowana wersja z 8 GB RAM i odłączaną klawiaturą w zestawie kupimy za 1499 zł. W przecenie co prawda nie pojawił się najnowszy MatePad 11,5" PaperMatte 8/256 GB, natomiast to może być naprawdę ciekawy pomysł na prezent dla dziecka, ponieważ ma do dyspozycji matowy ekran - dzięki czemu zbiera świetne oceny.

Komunijne promocje Huawei
Huawei
Huawei MatePad 11,5"
Huawei
Huawei
Huawei MatePad 11,5" Pappermatte
Huawei

Promocje wystartowały już dzisiaj i potrwają praktycznie do końca miesiąca – aż do 26 maja lub do wyczerpania zapasów. Obniżone ceny znajdziemy na oficjalnym sklepie Huawei.pl, ale również w sieciach Media Expert, RTV Euro AGD, Media Markt, x-kom, Komputronik oraz u operatorów sieci mobilnych – Plus, Orange, T-Mobile. Z wyprzedaży można skorzystać nawet jeśli nie robimy komunijnego prezentu.

REKLAMA

Więcej o promocjach i wyprzedażach online znajdziesz na Spider's Web:

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA