Zakupy w Żabce Nano niczym z filmu sci-fi. Bierzesz co chcesz i wychodzisz

Lokowanie produktu: Żabka Nano

Koniec ze staniem w kolejkach i skanowaniem produktów przy kasie. Żabka Nano wychodzi naprzeciw oczekiwaniom zabieganych klientów i oferuje zakupy bezobsługowe. 

03.05.2024 07.00
Jak zrobić zakupy w Żabce Nano?

Żabka Nano to innowacyjny koncept, który wykorzystuje najnowocześniejsze technologie, aby zapewnić klientom szybkie, wygodne i bezstresowe zakupy. W odróżnieniu od tradycyjnych sklepów, nie skanuje się tu produktów, zyskuje się za to zupełnie nowe doświadczenie zakupowe.

Po wejściu do Żabki Nano wystarczy wziąć z półek wybrane produkty i... opuścić sklep. Nie ma potrzeby stania w kolejkach czy korzystania z kasy. System kamer i sztucznej inteligencji automatycznie rejestruje pobierane produkty. Warto podkreślić, że  jeśli coś odłożysz z powrotem na półkę, to nie zostanie to doliczone do twoich zakupów.

Jak się robi zakupy w Żabce Nano?

Aby ułatwić zrozumienie zasad działania Żabki Nano, przygotowaliśmy krótki przewodnik, który krok po kroku wyjaśnia, jak zrobić zakupy w tym nowatorskim formacie.

1. Wejście do sklepu:

  • Możesz otworzyć drzwi sklepu na dwa sposoby:
 class="wp-image-4590960"

2. Wybór produktów:

  • Poruszaj się swobodnie po sklepie i wybieraj z półek produkty, które cię interesują.
  • Zapomnij o skanowaniu kodów kreskowych - system kamer i sztucznej inteligencji cię wyręczy.
  • Rachunki innych osób, będących wewnątrz, gdy ty wchodzisz, rozliczane są niezależnie od twojego.
  • Możesz swobodnie sprawdzać produkty, brać je do ręki i odkładać z powrotem na półkę. Do rachunku doliczane są tylko te towary, które weźmiesz ze sobą ze sklepu.

3. Opuszczenie sklepu:

  • Po zabraniu produktów po prostu wyjdź ze sklepu.
  • Upewnij się, że zamknęły się za tobą drzwi.
 class="wp-image-4591326"

4. Płatność:

  • Płatność za zakupy zostanie automatycznie pobrana z twojej karty płatniczej lub karty podpiętej do Żappka Pay.
  • Otrzymasz na telefon powiadomienie z informacją o wartości zakupów i szczegółowym rachunkiem.

Jak wyglądają zakupy w Żabce Nano?

Wyobraź sobie, że potrzebujesz mleka, jogurtu i świeżej bułki. Wchodzisz do Żabki Nano, bierzesz produkty z półek i kierujesz się do wyjścia. System kamer rejestruje twój wybór, a ty bez żadnych formalności opuszczasz sklep.

Po chwili otrzymujesz powiadomienie na telefon z informacją o kwocie do zapłaty i automatycznym jej pobraniu z twojej karty. Jak widzisz, zakupy w Żabce Nano mogą być także znacznie szybsze niż w tradycyjnych sklepach! Ba, nie musisz nawet ściągać słuchawek i przerywać słuchania swoich ulubionych piosenek: wchodzisz do sklepu, bierzesz co potrzebujesz z półki - i wychodzisz!

 class="wp-image-4591329"

Żabka Nano jest zawsze do twojej dyspozycji: otwarta 7 dni w tygodniu, o każdej porze dnia i nocy. To idealne rozwiązanie dla osób zabieganych, które cenią możliwość robienia zakupów o nietypowych godzinach i dniach: nie zaskoczy cię żadna sytuacja, gdy np. w majówkę czy święta będziesz musiał wyskoczyć po najpotrzebniejsze zakupy.

Przeczytaj więcej o nowościach w Żabce:

To też oznacza, że nie musisz robić zapasów na kilkanaście dni wolnych od pracy. Możesz robić zakupy na swoich zasadach. W ten sposób sieć odpowiada na potrzeby ludzi chcących unikać tłumów oraz ceniących sobie prywatność. 

Więcej o Żabce Nano przeczytasz tutaj!

Lokowanie produktu: Żabka Nano
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu