REKLAMA

Samsung Galaxy Watch 6 kupisz za 5 stówek. Nawet się nie zastanawiaj, tylko bierz

To się nazywa prawdziwa promocja. Najnowszy inteligenty zegarek Samsung Galaxy Watch 6 kupisz za… 500 zł. Będziesz musiał się jedynie uzbroić w cierpliwość.

14.05.2024 17.43
Samsung Galaxy Watch 6 kupisz za 5 stówek. Nawet się nie zastanawiaj, tylko bierz
REKLAMA

Jest to bowiem akcja zwrotu pieniędzy. W sklepie zobaczymy standardową kwotę, którą przyjdzie nam zapłacić za urządzenia poza promocją, natomiast z naszej kieszeni zapłacimy tylko 500 zł. O ile wybierzemy najbardziej podstawowy model z kopertą 40 mm. Dla nieco większej wersji 44 mm cena będzie trochę wyższa, lecz nie przekroczy 700 zł. Dawno nie było tak dobrego momentu na zakup zegarka Samsunga.

REKLAMA

Zegarki Samsunga w kapitalnej promocji. Jeden model kupisz za… 500 zł

A dokładniej za 499 zł. Nie przypominam sobie, aby wcześniej była możliwość kupna Galaxy Watcha 6 w takiej kwocie. To cena, za którą najczęściej co najwyżej inteligentne opaski lub zegarki z mniejszą liczbą dostępnych funkcji. Producenci raczej nie sprzedają w takich pieniądzach propozycji wyposażonych w system operacyjny Google WearOS, którym bliżej bardziej do smartfonów (bo można na nich np. instalować aplikacje ze sklepu Play).

Co prawda mówimy o najbardziej podstawowej wersji z kopertą 40 mm i ekranem o średnicy 1,31" w wersji beżowej (tylko WiFi i Bluetooth, bez LTE). Urządzenie w sklepie RTV Euro AGD kupimy za 999 zł. Jeśli kliknąłeś ten tekst, bo w głowie uruchomiła ci się wewnętrzna cebula, to pewnie byś chciał(a) poznać sposób na uzyskanie tej magicznej kwoty 500 zł. No to już tłumaczę, tylko ostrzegam, będzie trzeba wykonać kilka dodatkowych kroków.

Samsung Galaxy Watch 6, fot. Krzysztof Basel.
Samsung Galaxy Watch 6, fot. Krzysztof Basel.

Po pierwsze zegarek trzeba kupić do 2 czerwca 2024 r. w RTV Euro AGD (sklep jest jednym z partnerów akcji - wszyscy są wypisani w regulaminie) – można to zrobić online lub na miejscu, wychodząc z piwnicy i dotykając trawy (jesteście gotowi na takie poświecenie?). Następnie po zakupie trzeba zachować dowód zakupu i z pudełka wyciąć fragment z kodem kreskowym, potem bierzecie smartfon i robicie zdjęcie fragmentu wyciętego i samego pudełka – ważne, aby w kadrze było widoczne miejsce po wyciętym kodzie kreskowym.

Potem rejestrujecie się w formularzu zgłoszeniowym i załączacie wykonane zdjęcia, dowód zakupu, wskazujecie gdzie urządzenie zostało kupione (w jakim sklepie) oraz zatwierdzacie zapoznanie się z regulaminem. Najprawdopodobniej go nawet nie przeczytacie (zalecam jednak przeczytanie), ale i tak musicie zaznaczyć pole sugerujące, że znacie regulamin. W formularzu przydałoby się jeszcze podać dobry numer konta, więc lepiej sprawdźcie go kilka razy.

IDŹ DO SKLEPU
RTV EURO AGD
Galaxy Watch 6 40 mm
RTV EURO AGD
RTV EURO AGD
Galaxy Watch 6 44 mm
RTV EURO AGD

Jeśli nigdzie nie popełnicie błędu, to po pozytywnej weryfikacji zgłoszenia w ciągu 14 dni kalendarzowych możesz liczyć na 500 zł zwrotu, które wleci na twoje konto. Tym sposobem z własnej kieszeni za Galaxy Watcha 6 40 mm w kolorze beżowym zapłacisz tylko 499 zł z własnej kieszeni. Jeśli chcesz coś większego, to za 1149 zł masz Galaxy Watcha 6 44 mm w kolorze czarnym, czyli po zwrocie tak naprawdę zapłacisz zaledwie 649 zł.

Oczywiście, są to podstawowe modele bez łączności LTE, więc nie uzyskacie pełni możliwości urządzeń. Za wersje z LTE trzeba będzie zapłacić trochę więcej (40 mm LTE w kolorze czarnym kosztuje 1449 zł, po zwrocie 949 zł), natomiast i tak jesteśmy w stanie zaoszczędzić masę pieniędzy. Ważne, że promocja nie dotyczy modeli Watch 6 Classic, a tylko podstawowe wersje.

REKLAMA

Więcej podobnych wiadomości znajdziesz na Spider's Web:

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA