REKLAMA

Star Wars Jedi: Ocalały trafia do Game Passa. Oto kto w nią zagra

Microsoft kolejny raz zaskoczył graczy, ponieważ udostępni świetną produkcję do abonamentu Game Pass. Jednak nie każdy posiadacz subskrypcji na tym skorzysta.

23.04.2024 19.13
Star Wars Jedi: Ocalały trafia do Game Passa. Oto kto w nią zagra
REKLAMA

Tą produkcją jest Star Wars Jedi: Ocalały, który miał swoją premierą stosunkowo niedawno, bo niespełna rok temu. Kontynuacja niezwykle popularnego Star Wars Jedi: Upadły zakon co prawda nie została przyjęta tak gorąco, jak pierwsza część, natomiast teraz jest możliwość wypróbowania gry praktycznie za darmo. Jeśli mamy aktywny abonament Microsoftu.

REKLAMA

Star Wars Jedi: Ocalały trafi do Game Passa. Oto kto zagra

Star Wars Jedi: Ocalały (lub jak kto woli Jedi: Survivor) już w ten czwartek 25 kwietnia zawita do kochanego przez graczy abonamentu Game Pass. Warto zaznaczyć, że będzie dostępny tylko dla dwóch wariantów abonamentu – Game Pass Ultimate i PC Game Pass. Gracze opłacający Game Pass Core lub Game Pass w wersji na konsole za 42,99 zł niestety nie będą mogli cieszyć się możliwością zagrania w Star Wars Jedi: Ocalały.

Udostępnienie gry do abonamentu Game Pass jest tak naprawdę konsekwencją tego, że EA wprowadziło ją do abonamentu EA Play w pakiecie podstawowym (w subskrypcji EA Play Pro gracze otrzymują dostęp do wszystkich gier na premierę). Opłacający Game Passa Ultimate i Game Passa PC automatycznie otrzymują dostęp do oferty EA Play.

Gracze korzystający z komputerów osobistych i konsol Xbox Series X|S za stosunkowo niewielkie pieniądze mogą spróbować Jedi: Ocalały, jeśli poprzednia część przypadła im do gustu. Warto zaznaczyć, że można też nadrobić Star Wars: Upadły zakon, ponieważ produkcja z 2019 roku również dostępna jest w ramach Game Passa i EA Play.

Game Pass taniej niż w sklepie Microsoft
x-kom
Game Pass Ultimate 1 miesiąc
x-kom

Pojawiają się też przesłanki, że subskrybenci abonamentu EA Play (miesięczny koszt 24,90 zł) tego samego dnia – 25 kwietnia będą mogli uruchomić Star Wars Jedi: Ocalały także na konsolach PS 5.

REKLAMA

Więcej o grach przeczytasz na Spider's Web:

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA