Oferta na kartę to wydatki dostosowane do Twoich potrzeb. Oto 3 kroki, które pomogą ci zaoszczędzić pieniądze

Lokowanie produktu: Plush

Kupujemy starter, rejestrujemy numer, doładowujemy konto i wybieramy pakiet spełniający nasze wymagania. Dobieramy to, co tak naprawdę potrzebujemy na własnych zasadach. Brzmi nowocześnie, młodzieżowo i modnie, prawda?

10.04.2024 15.51
Oferta na kartę to wydatki dostosowane do Twoich potrzeb. Oto 3 kroki, które pomogą ci zaoszczędzić pieniądze

W Plushu na kartę oprócz podstawowych elementów, które są niezbędne każdemu, czyli rozmowy, SMS-y, MMS-y, możemy włączyć promocję, która zapewnia nam terabajty internetu przez rok. Wystarczy postępować według tych trzech kroków, które pozwolą na zaoszczędzenie pieniędzy.

1. Wybór pakietu dostosowanego do potrzeb

Pierwszym kluczowym sposobem na oszczędności będzie wybór pakietu dostosowanego do swoich potrzeb. W ofercie na kartę co prawda możemy po prostu doładować konto i rozmawiać przez telefon, wysyłać SMS-y i korzystać z internetu, ale to się nie opłaca, ponieważ w Plushu na kartę wszystko jest korzystne cenowo. Zamiast tego wystarczy raz w miesiącu doładować określoną kwotę i korzystać. Bez umów, okresów zobowiązań i wszystko na naszych zasadach.

Dla najbardziej oszczędnych najlepszy wydaje się pakiet za 30 zł/mies. w Plushu na kartę, który bazowo zapewnia 30 GB internetu na miesiąc, a gdy włączymy promocję, to możemy zyskać nawet dodatkowe 1500 GB przez rok w 12 paczkach po 100 GB (+300 GB za ciągłość doładowań). W mojej opinii jest to złoty środek, jeśli chodzi o stosunek ceny do możliwości – otrzymujemy masę gigabajtów, ale też jednocześnie obniżamy rachunki za telefon. Nowi klienci, którzy aktywują konto i doładują je za kwotę co najmniej 20 zł, mogą odebrać też 500 GB za wyrażenie zgód marketingowych – wystarczy SMS o treści ZGODA pod numer 80087.

Gdyby ktoś potrzebował więcej GB, to Plush oferuje dwa pakiety – za 35 zł/mies. i 40 zł/mies., które oprócz podstawowych danych mogą zapewnić nawet 4800 dodatkowych GB przez rok w 12 paczkach po 400 GB. To masa gigabajtów, które powinny wystarczyć nawet bardziej wymagającym użytkownikom do konsumpcji treści: grania w chmurze, oglądania filmów na platformach VOD. Nie trzeba płacić za dodatkowe umowy z internetem mobilnym – w Plushu na kartę otrzymamy to za grosze, co tworzy oszczędności.

Warto zaznaczyć, że po każdym doładowaniu od 25 złotych, operator daje też pakiety social media. Oznacza to, że jeśli będziemy korzystać z Messengera, Facebooka, Instagrama czy WhatsAppa dane nie będą zużywane. Na oglądanie filmów z TikToka i YouTube’a Plush zapewnia dodatkowe 10 GB na miesiąc.

2. Podczas wyjazdów korzystanie ze skumulowanych gigabajtów lub z oferty bez limitu 1 zł na 1 dzień

W Plushu na kartę niewykorzystane gigabajty nie przepadają, więc jeśli nie korzystamy, to gigsy przechodzą na następne miesiące. To dobra okazja na zaoszczędzenie na internecie podczas wakacji, gdzie stale będziemy bez dostępu do WiFi. Nie trzeba specjalnie kupować dodatkowych paczek danych (ani internetu mobilnego na nowej karcie SIM), a zamiast tego zużyjemy nagromadzone gigabajty z promocji 1500 GB lub 4800 GB z oferty na kartę.

Na wakacjach (lub podczas innych wyjazdów) może zdarzyć się, że będziemy potrzebować więcej danych. W Plushu na kartę jest opcja na skorzystanie z nielimitowanego internetu uruchamiając Internet bez limitu za 1 zł na 1 dzień. Ograniczone pod względem liczby dostępnych gigabajtów pakiety mogą zostać wykorzystane bardzo szybko (m.in. podczas streamowania poza domem). Z aktywną usługą bez limitu nie będziemy musieli się przejmować zużyciem.

3. Przerzucenie się na darmowy pakiet Tidal

Do pakietów Plush na kartę operator dodaje roczny darmowy dostęp do usługi Tidal, która służy do strumieniowania muzyki. To bardzo przystępny cenowo konkurent dla innych tego typu platform (a w tym przypadku jest oferowany za darmo). Jeśli zdecydujemy się przejść na darmowego Tidala, a wcześniej korzystaliśmy z płatnego serwisu, to miesięcznie zaoszczędzimy nawet 21,99 zł, co w ciągu roku daje już ponad 263,88 zł w kieszeni.

W dalszym ciągu będziemy mieli dostęp do muzyki ulubionych twórców z różnych gatunków – polskich, zagranicznych, a w kieszeni po 12 miesiącach zostanie nam zaoszczędzone kilkaset złotych. Aktywacja Tidala w Plushu na kartę jest bardzo prosta – wystarczy włączyć promocję bezpłatnym kodem, *101*11*555# zielona słuchawka, zarejestrować się w serwisie, pobrać aplikację i słuchać.

Oferta na kartę się opłaca

Oferta na kartę się po prostu opłaca. Nie dość, że możemy zrezygnować z wiążących nas długoterminowych umów, to możemy zaoszczędzić sporo pieniędzy. W Plushu na kartę wszystkie składowe – ogromne pakiety gigabajtów z promocji, kumulujące się dane przechodzące na później, pakiet bez limitu za 1 zł na 1 dzień czy darmowy dostęp do Tidala sprawiają, że łatwiej jest kontrolować wydatki.

Lokowanie produktu: Plush
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Zobacz komentarze