REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Social media

Pokazali film z Białego Domu. Prezydent USA ma większy bałagan w kablach niż ty za biurkiem

Do sieci wleciał filmik zza kulis Białego Domu. Prezydent USA ma większy bałagan w kablach niż typowy gracz za biurkiem.

08.11.2023
17:18
Pokazali film z Białego Domu. Prezydent USA ma większy bałagan w kablach niż ty za biurkiem
REKLAMA

Układanie kabli to prawdziwa sztuka, która wymaga od organizującego planu i różnych sztuczek. Dzisiejsze stanowiska komputerowe dla graczy i pracujących na home office organizowane są tak, żeby kable ukryć. Pomagają bezprzewodowe peryferia typu myszki i klawiatury. W Białym Domu chyba o tym nie słyszeli.

REKLAMA

W Białym Domu kable walają się wszędzie

Dziennikarz pracujący dla kanadyjskiej gazety Rebel News wrzucił post do serwisu X. To niespełna 1,5-minutowy filmik użytkownika TikToka greazywilmusic, który przedstawia kulisy Białego Domu. Dokładniej ułożenie kabli do wszystkich niezbędnych urządzeń wykorzystywanych na miejscu. Spójrzcie.

Na filmiku widać istne kablowe spaghetti, walające się listwy zasilające. Pod urządzeniami zasilacze sieciowe, pętle z kabli i ogólnie rzecz biorąc nieład. Wszędzie, gdzie tylko sięgają kamery. Masa przeróżnych sprzętów jest oczywiście tu odpowiedzią - aby to wszystko działało, potrzeba odpowiedniego okablowania.

Więcej o social mediach możesz przeczytać na Spider's Web:

REKLAMA

Oczywiście bałagan wynika w dużej mierze z rozmachu przedsięwzięcia i potrzebnej aparatury. Posprzątanie kabli potrzebnych w domowym komputerze wymaga trochę pracy, natomiast układanie ich za kulisami Białego Domu mijałoby się z celem - szczególnie, że sprzęt może być często wymieniany.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA