REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Foto

Daj się ponieść wyobraźni i wygraj składaka ze słuchawkami. Wystarczy telefon i Instagram

Samsung stawia wyzwanie najbardziej kreatywnym entuzjastom technologii - i nie tylko. Wyjście z domu, aparat twojego smartfona oraz odrobina wyobraźni mogą sprawić, że staniesz się posiadaczem Samsunga Galaxy Z Flip5 wraz ze Galaxy Buds2 Pro.

12.09.2023
13:08
Daj się ponieść wyobraźni i wygraj składaka ze słuchawkami. Wystarczy telefon i Instagram
REKLAMA

Kreatywność i technologie mogą ze sobą iść w idealnej parze, o czym wie także Samsung. Polski oddział koreańskiego giganta w ramach kampanii Przejdź na stronę foldów zorganizował konkurs #nieboGalaxy, w którym może wykazać się każdy posiadacz smartfona.

Zwycięzców może być nie trzech, nie pięciu, a aż trzydziestu, którzy od Samsung Electronics Polska otrzymają najnowszy składany smartfon producenta oraz słuchawki bezprzewodowe.

REKLAMA

Jesteś kreatywny i nie boisz się wyzwań? Samsung ma coś dla ciebie: #niebogalaxy

Jak mówi Magda Sielachowicz-Nowakowska, Head of Marketing w Samsung Electronics Polska, tak jak Foldy wychodzą poza schemat, tak Samsung chce, by uczestnicy wyzwolili swoją wyobraźnię i za pomocą technologii AR nadal rzeczywistości nowy kształt. Do udziału w organizowanym konkursie wystarczy uruchomić swój smartfon i wyobraźnię, a efekt prac wrzucić na Instagrama lub TikToka.

Jak wziąć udział w wyzwaniu #niebogalaxy?

  1. Wybierz miejsce w swoim otoczeniu, mieście, które Cię inspiruje.
  2. Skorzystaj na swoim smartfonie z nakładki AR dostępnej pod linkiem www.przejdznastronefoldow.pl lub po zeskanowaniu kodu QR.
  3. Zeskanuj niebo i postępuj zgodnie z instrukcjami, które otrzymasz na ekranie smartfonu.
  4. Daj się ponieść wyobraźni i dopasuj Galaxy Z Flip5 do otaczającej Cię przestrzeni wykorzystując AR.
  5. Opublikuj efekt swoich działań na profilu w serwisach społecznościowych (Instagram lub TikTok) oznaczając profil marki @samsungpolska (Instagram) - #samsungpolska (TikTok) oraz hasztagiem: #nieboGalaxy.
REKLAMA

Autorzy najbardziej kreatywnych prac opublikowanych w ramach wyzwania zostaną nagrodzeni jednym z 30 zestawów składających się ze smartfona Galaxy Z Flip5 i słuchawek Galaxy Buds2 Pro.

Konkurs trwa od 7 do 30 września 2023 roku. Więcej informacji oraz regulamin konkursu można znaleźć na stronie www.samsung.com/pl/niebogalaxy/.

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA