REKLAMA

Trzy gry za darmo od Steama na weekend. Bo gratis to uczciwa cena

Steam postanowił rozdać trzy gry, które możemy odebrać całkowicie za darmo. Idealnie na weekend - bo gratis to przecież uczciwa cena.

26.05.2023 18.01
Trzy gry za darmo od Steama na weekend. Bo gratis to uczciwa cena
REKLAMA

Od czasu do czasu popularne platformy idą na rękę swoich użytkowników i rozdają darmowe gry. Epic Store ma w zwyczaju to robić co każdy czwartek i w tym tygodniu można odebrać Fallout New Vegas, a Steam rozdaje gry, kiedy mu się to spodoba. I tym razem do odebrania jest kilka różniących się od siebie tytułów.

REKLAMA

Steam wie, że gratis to uczciwa cena. I rozdaje darmowe gry

Przez następne dni będziemy mogli odebrać trzy produkcje - Warhammer 40,000: Gladius - Relics of War, Hue oraz TGV Voyages Train Simulator. To trzy zupełnie różniące się od siebie gry, pośród których na pewno każdy znajdzie coś dla siebie.

REKLAMA

Warhammer to typowa strategia turowa typu 4X, Hue platformówka logiczna 2D, a TGV Voyages Train Simulator to - jak sama nazwa mówi - symulator pociągów. Oczywiście nie są to tytuły AAA, które koniecznie musi ograć każdy fan gier komputerowych, ale zawsze to dodatkowe propozycje, które trafią na nasze konto, rozbudowując bibliotekę dostępnych gier.

Jak dają za darmo, to czemu nie skorzystać - gratis to przecież uczciwa cena, a to przecież tylko trzy kliknięcia. Obecność tych tytułów w naszej kolekcji z pewnością ją trochę uatrakcyjni - szczególnie ten symulator pociągów wydaje się ciekawy.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA