REKLAMA

Play pręży muskuły i oferuje światłowód 5 Gb/s. To się nazywa prędkość

Play postanowił rozszerzyć swoją ofertę o nowe propozycje. Firma wprowadziła m.in. superszybki światłowód do 5 Gb/s w dobrej cenie, przewyższając konkurencję. Dodatkowo znajdziemy nową ofertę dwóch abonamentów w cenie jednego, a to nie wszystko.

18.05.2023 12.56
Play pręży muskuły i oferuje światłowód 5 Gb/s. To się nazywa prędkość
REKLAMA

Operatorzy tacy jak Play dość często wprowadzają do swoich ofert coraz to kolejne propozycje, aby zachęcić potencjalnego użytkownika.

Tym razem firma ma coś dla osób, które potrzebują naprawdę szybkiego połączenia z internetem, a propozycje innych firm są "za wolne". Do tego mamy także Telewizję Nowej Generacji.

REKLAMA

Potrzeba szybkiego internetu? Play ma światłowód 5 Gb/s

W obecnych czasach, gdy bez internetu ani rusz, potrzebujemy w domu szybkiego dostępu do sieci. Szybkie połączenie jest na wagę złota, ale są osoby, którym wartości rzędu 300, 600 czy 1000 Mb/s nie wystarczają. No i Play uruchomił ofertę światłowodu z maksymalnym pobieraniem 5 Gb/s.

Oczywiście, taka usługa jest dostępna tylko na wybranych obszarach, bo nie wszystkie instalacje światłowodowe, które prowadzą do domów/mieszkań, są w stanie zapewnić taką wartość. Abonament dla klientów Play kosztuje 105 miesięcznie (po uwzględnieniu wszelkich rabatów), a za pierwsze pół roku zapłacimy 35 złotych miesięcznie.

"Telewizja Nowej Generacji". Czyli telewizja i VOD w jednym

Co więcej, do oferty dodano także "Telewizję Nowej Generacji" oraz Telewizję Max. Obie kosztują 45 złotych po rabatach dla klientów Play, lecz nieco się od siebie różnią. Telewizja Max oferuje szeroki zakres kanałów, natomiast ta pierwsza możliwość połączenia telewizji i serwisów VOD.

Klient otrzymuje w cenie dostęp do 75 kanałów, dostęp do Viaplay oraz punkty, które można wymienić na popularne serwisy streamingowe takie jak Netflix, HBO Max, Polsat Sport Premium, CANAL+ online i kilka innych, a więc ofertę można spersonalizować w stu procentach pod siebie, a cena pozostaje taka sama.

REKLAMA

Dwa abonamenty 5G w Play cenie jednego

Z ciekawych nowości Play warto też zaznaczyć ofertę, w której możemy dostać dwa abonamenty 5G w cenie jednego. Dla użytkownika są nielimitowane rozmowy, SMS-y, MMS-y oraz paczki danych internetu - nawet 300 GB miesięcznie. Z promocji mogą skorzystać klienci Play lub UPC, którzy przeniosą swoje numery do Play.

Miesięcznie przyjdzie nam zapłacić (po rabatach) 65 złotych za dwa abonamenty.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA