REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Sprzęt

Samsung Galaxy Z Flip 5 i Galaxy Z Fold 5 z datą premiery. Już za chwilę poskładamy sobie telefony

Samsung w tym roku zaprezentuje Galaxy Z Flip 5 i Galaxy Z Fold 5, ale ma utrudnione zadanie, bo konkurencja nie śpi i pokazała urządzenia, między którymi walka będzie niezwykle zażarta. Po raz pierwszy od dawna premiera została przyspieszona, żeby zdążyć na większy kawałek tortu.

16.05.2023
14:27
Samsung Galaxy Z Flip 5 i Galaxy Z Fold 5 z datą premiery. Już za chwilę poskładamy sobie telefony
REKLAMA

Samsung zazwyczaj prezentował swoje składane smartfony w sierpniu. To element dobrze znanego cyklu, w którym w lutym świat poznaje flagowe urządzenia z serii Galaxy S, w marcu bardziej przystępną cenowo serię Galaxy A, a w sierpniu telefony z linii Galaxy Z dla entuzjastów i ludzi, którzy lubią nowinki technologiczne.

Z racji tego, że konkurencja w tym roku dostrzegła w tym roku rosnące zapotrzebowanie na składane smartfony, to koreański producent musiał podjąć pewne kroki. Świat zobaczył już Oppo Find N2 Flip, w krajach pierwszego świata klienci cieszą się z Google Pixel Fold, można kupić Huaweia Mate X3 za cenę używanego samochodu, za chwilę zadebiutuje obłędnie piękna Motorola Razr 40 Ultra, więc im później wyjdą składane smartfony Samsunga, tym gorzej.

Samsung Galaxy Z Flip 5 i Galaxy Z Fold 5 zadebiutują w wakacje

REKLAMA

Wiarygodne źródła donoszą, że premiera odbędzie się 26 lipca, co oznacza, że będzie to dwa tygodnie wcześniej w stosunku do pierwotnie planowanej. Co więcej - po raz pierwszy od dawna oficjalne odsłonięcie odbędzie się w mateczniku Samsunga - w Korei Południowej.

Do salonów urządzenia mają trafić od 11 sierpnia, co oznacza, że Samsung chce wejść w trzeci kwartał z pełną ofertą swoich urządzeń. Szykuje się zażarta walka o jak największe zyski. W tym roku nie będzie to łatwe, bo każde z urządzeń prezentuje się lepiej niż dobrze.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA