REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie

Tak prezentuje się HyperX Cloud III. Następca słuchawkowej legendy już tu jest

HyperX Cloud to zdecydowanie jedne z najpopularniejszych słuchawek dla graczy, jakie kiedykolwiek zostały wprowadzone na rynek. Zyskały uznanie nie tylko "zwykłych" użytkowników, ale także profesjonalnych graczy. Po latach przyszedł czas na nowe wydanie - oto Cloud III.

31.05.2023
11:47
Tak prezentuje się HyperX Cloud III. Następca słuchawkowej legendy już tu jest
REKLAMA

Z pewnością nikt nie spodziewał się, że HyperX teraz zaskoczy premierą nowych słuchawek. "Dwójki" zadebiutowały niemal dekadę temu, bo w 2015 roku, a mimo wszystko zestarzały się bardzo dobrze. Model z dopiskiem II w swojej cenie wciąż jest dobrym wyborem. Dla tych, którzy chcą jednak nieco więcej, przyjdchodzi nowy model.

REKLAMA

Premiera HyperX Cloud III. Trzecie wcielenie legendy

Do oferty HyperX już niebawem trafi nowa propozycja. Producent miał wiele czasu na udoskonalenie nowych Cloud III - kultowy design został zachowany, ale nie obyło się bez jego odświeżenia. Nauszniki mają bardziej "zaoblony" kształt, pałąk wydaje się mieć grubsze obicie, a także zastosowano nowy mikrofon.

HyperX Cloud III wciąż bazują na 53-mm przetwornikach, lecz te zostały dostrojone i powinny zaoferować dobrą jakość dźwięku w grach - bo tego przecież oczekujemy od tego typu słuchawek. Nie zabrakło wsparcia dźwięku przestrzennego DTS Headphone:X.

źródło: HyperX
REKLAMA

Mikrofon został wymieniony na zupełnie nową jednostkę 10 mm z wbudowanym filtrem siatkowym (a nie pianką nakładaną na urządzenie jak wcześniej) z dodatkową diodą LED, która wskazuje czy mikrofon jest wyciszony. Na lewej muszli jest do tego odpowiedni przycisk, czego w poprzednikach brakowało. Całość powinna zapewniać naprawdę dobrą wytrzymałość - rama została wykonana ze stali.

Słuchawki oferują połączenie poprzez USB (USB-C bądź USB-A), a także 3,5 mm - jest zatem bardzo uniwersalnie. Jeśli chodzi o cenę, HyperX Cloud III zostały wycenione na 100 dolarów (ok. 420 złotych), lecz po dodaniu wszelkich podatków w Polsce powinny kosztować nieco więcej - najpewniej w okolicy 500 zł. Czy będą warte dopłaty do "Dwójek" kosztujących ok. 350 zł? To już pokażą testy.

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA