REKLAMA

Tyle przyjdzie nam zapłacić za Beats Studio Buds +. Widać inspirację Nothing Ear

Apple wydało swoje najnowsze słuchawki z serii Beats Studio, czyli Buds +. To ulepszona wersja podstawowych "Budsów", w której na pierwszy rzut oka widać inspirację słuchawkami Nothing Ear (1) i Ear (2) pod względem wyglądu, ale to nie jedyna nowość. Poznaliśmy też cenę, którą przyjdzie nam zapłacić za sprzęt w Polsce.

18.05.2023 20.02
Tyle przyjdzie nam zapłacić za Beats Studio Buds +. Widać inspirację Nothing Ear
REKLAMA

Gigant technologiczny z Cupertino obok swoich "podstawowych" słuchawek z serii AirPods sprzedaje również propozycje z serii Beats. Do rodziny trafił kolejny model, który zaoferuje jeszcze lepszą specyfikację techniczną i możliwości.

REKLAMA

Beats Studio Buds + świetny i wygląd i poprawiona bateria

Jeśli chodzi o wygląd najnowszych słuchawek producenta, nie powinniśmy być tutaj zaskoczeni. Buds + wyglądają niemal identycznie jak podstawowe Buds - różnice może są, ale można rzec, że praktycznie niewidoczne. Co można zauważyć to nowe wersje kolorystyczne - są obecnie trzy, a spośród nich wyróżnia się ta przezroczysta.

I na pierwszy rzut oka widać tu inspirację słuchawkami z serii Nothing Ear, które można rzec, pokazują, co mają w środku. Apple poszło tą samą drogą, a finalny efekt jest po prostu świetny. Dodatkowo mamy dwie inne wersje kolorystyczne - "czarny ze złotym" oraz "kość słoniowa".

Natomiast wnętrze zostało praktycznie w całości przeprojektowane, a więc oczekujemy dobrej specyfikacji. Ulepszono mikrofony, otwory wentylacyjne, aktywną redukcję szumów i co najważniejsze, działania na baterii. Producent twierdzi, że Beats Studio Buds + oferują aż 9 godzin pracy na jednym ładowaniu z włączoną funkcją ANC, a etui pozwoli na przedłużenie o dodatkowe 27 godzin, co oznacza, że słuchawki mogą grać łącznie 36 godzin.

Ładowanie odbywa się poprzez port USB-C i ma trwać 2 godziny. Sprzęt jest kompatybilny zarówno z urządzeniami Apple (jest wsparcie Hey Siri, Find My i przełączanie urządzeń przez iCloud), jak i tymi działającymi na Androidzie - mamy Google Fast Pair oraz Google Find My.

REKLAMA

Jest cena w Polsce. Ile przyjdzie nam zapłacić?

Słuchawki Beats Studio Buds + będzie można kupić za 949 złotych, która już widnieje na oficjalnej stronie Apple. Jak na razie oferta wskazuje komunikat "Dostępne wkrótce", lecz w Stanach Zjednoczonych sprzęt jest już dostępny w przedsprzedaży. Ta pewnie potrwa przez następne dni/tygodnie, a więc możemy się spodziewać rychłej premiery nowych Beatsów na półkach sklepowych.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA