REKLAMA

Discord skończył 8 lat. Twórcy świętują i dają świetne prezenty. Jak je zdobyć?

Discord ma powody do świętowania. Popularna aplikacja właśnie skończyła 8 lat i z tej okazji twórcy oprogramowania postanowili wprowadzić użytkowników w urodzinową atmosferę. Co najważniejsze, można zgarnąć prezenty.

16.05.2023 14.05
Discord skończył 8 lat. Twórcy świętują i dają świetne prezenty. Jak je zdobyć?
REKLAMA

Chyba nikomu nie trzeba przedstawiać Discorda. To obecnie jeden z najpopularniejszych (jak nie najpopularniejszy) internetowych komunikatorów głosowych stworzonych dla graczy. Choć Discord już nie jest tylko dla grających w gry, bo przykładowo w niejednej szkole przydał się jako platforma do nauki zdalnej, to aplikacja jest cały czas rozwijana. A że właśnie skończyła 8 lat, przez kolejny miesiąc będzie świętowane.

REKLAMA

Discord świętuje 8. urodziny. A użytkownicy mogą zyskać prezenty

15 maja 2015 r. - wtedy oficjalnie został uruchomiony komunikator, z którego lata później korzystają już miliony osób. Co prawda, swój peak popularności oprogramowanie miało znacznie później - bo wtedy niezwykle popularny był m.in. TeamSpeak 3 - to przez lata aplikacja wyewoluowała nie do poznania. Otrzymała nowe funkcje - m.in. aktywności, czyli wbudowane gry, w których można spędzać czas ze znajomymi.

Przez następny miesiąc, z racji urodzin Discorda, wszystkie aktywności dla każdego użytkownika są za darmo, zarówno na serwerach, jak i czatach prywatnych. Oznacza to, że twórcy dali jedną z funkcji Nitro osobom, które nie płacą za subskrypcję. To dopiero pierwszy prezent dla niesubskrybujących - kolejne darmowe funkcje będą serwowane w każdym tygodniu, więc warto sprawdzać aplikację.

REKLAMA

Subskrybujący mają możliwość ustawienia ramek dla swoich profilów. Podobne “wiosenne” ramki były dostępne jeszcze do niedawna, a to ich nowe wydanie. Natomiast najciekawsze jest to, że osoby z subskrypcją Nitro… mogą rozdać darmowego Nitro na dwa tygodnie trójce znajomym, którzy wcześniej nie korzystali z abonamentu.

Wystarczy wejść na czat prywatny z tą osobą, a tam zyskamy specjalny guzik. Wszystkie urodzinowe zmiany będą serwowane w sekcji „Urodziny Discorda”. Warto zatem sprawdzać, co piszczy w trawie.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA