REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Operatorzy

Polacy dostaną po 100 GB internetu za darmo. Orange ma powody do świętowania

W 2021 Orange rozpoczęło akcję "Środa z Mój Orange". Cotygodniowe prezenty miały zachęcić do korzystania z aplikacji. Jako że czas leci niezwykle szybko, z okazji setnej środy operator przygotował dla swoich klientów nie lada atrakcję.

22.02.2023
13:31
orange
REKLAMA

"W aplikacji znajdziecie 100 GB do wykorzystania przez 30 dni" – tak Wojciech Jabczyński, rzecznik prasowy operatora, poinformował o setnej edycji programu. Gratis jest więc naprawdę przyjemnym prezentem.

REKLAMA

Od końca marca 2021 roku abonenci indywidualni dostają w ramach akcji Środy z Mój Orange atrakcyjne prezenty, po prostu za to, że są w Orange. Czasami są to zniżki na smartfony, promocje na produkty partnerów, dodatkowe paczki gigabajtów czy dostęp do usług bez utraty posiadanych gigabajtów.

Gratisy to nie jest jedyny powód, dla którego warto korzystać z aplikacji Mój Orange

REKLAMA

Jak zapowiedział w rozmowie ze Spider's Web Artur Stankiewicz, dyrektor wykonawczy ds. digitalizacji w Orange, operator liczy na to, że by do 2025 roku 25 proc. klientów korzystało tylko z aplikacji. Już teraz firma zachęca, aby w przypadku jakiegokolwiek problemu, czy chęci zakupu, pierwszą myślą było zajrzenie do aplikacji, a nie dzwonienie na infolinię czy wyprawa do salonu. W przyszłości będzie to jeszcze bardziej rozbudowane.

- Klient, wchodząc do salonu z aplikacją Mój Orange w telefonie, będzie od razu przez nas rozpoznany. Żeby konsultant znał potrzeby użytkownika i wiedział, w czym mu może pomóc. Albo żeby klient za pomocą aplikacji w salonie mógł od razu zaakceptować przygotowaną nową umowę. To jeszcze przyszłość, ale chcemy, by właśnie tak świat cyfrowy przenikał się ze światem fizycznym – zapowiedział Stankiewicz.

zdjęcie główne: lma_ss / Shutterstock.com

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA