Największy radioteleskop na Ziemi padł ofiarą hakerów. Przerwa w obserwacjach trwa
W dzisiejszym świecie nie ma dnia, aby mniejsze i większe grupy hakerów nie atakowały serwerów należących do przeróżnych instytucji państwowych czy przedsiębiorstw strategicznych. Tym razem jednak hakerzy za cel obrali sobie… jedno z największych obserwatoriów astronomicznych na świecie.

REKLAMA