REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Gry

Google Play Pass za grosze dla nowych użytkowników. Ta promocja daje radę

Jeżeli jeszcze nie korzystaliście z Google Play Pass, to teraz przez pół roku możecie płacić jedynie niecałe pięć złotych miesięcznie. Jest za co, bo subskrypcja daje dostęp do naprawdę wielu mobilnych gier.

28.11.2022
8:47
promocja google play pass
REKLAMA

Jak zwykle przy takich okazjach bywa jest haczyk - oferta dotyczy nowych subskrybentów. Niestety Google uznaje, że przekonanych nie ma co zachęcać, trzeba ruszyć po tych, którzy Google Play Pass jeszcze nie znają.

REKLAMA

W Polsce usługa zadebiutowała w 2020 roku. Miesięczny abonament, który w promocji przez pół rok wynosi jedynie 4,60 zł (to aż 80 proc. zniżka) daje dostęp do takich mobilnych tytułów jak Stardew Valley, kultowego już Monument Valley, This War of Mine, Knights of the Old Republic, This is the Police, Terraria, Titan Quest  czy Limbo. Spora liczba produkcji jest kompatybilna z Android TV, więc można w nie grać na większym ekranie. Możliwe jest także podłączenie kontrolera.

Żeby skorzystać z promocji, trzeba się pospieszyć, bo oferta dostępna jest jeszcze tylko dziś, 28 listopada.

Zwykle Google Play Pass w Polsce kosztuje 22,99 zł miesięcznie i 139,99 zł rocznie, więc pół roku za mniej niż pięć złotych to naprawdę solidna oferta

 class="wp-image-3015963"

A nawet więcej, bo pierwszy miesiąc jest testowy, czyli za darmo. Dodajmy do tego, że subskrypcją można dzielić się nawet z pięcioma członkami rodziny.

W ramach abonamentu mamy również dostęp do wielu aplikacji.

REKLAMA

Żeby aktywować promocję, w sklepie Google Play wybieramy zakładkę "Play Pass".

zdjęcie główne: Piotr Swat/shutterstock.com

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA