REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Sprzęt

Xbox na raty w T-Mobile. Liczymy, czy Xbox All Access się opłaca

Chociaż program Xbox All Access działa w Polsce od dwóch lat, dopiero teraz gracze w naszym kraju mogą nabywać konsole Xbox Series w ramach abonamentu przez Internet. To owoc współpracy Microsoftu oraz sieci T-Mobile.

25.10.2022
20:21
Xbox na raty w T-Mobile. Liczymy, czy Xbox All Access się opłaca
REKLAMA

Xbox All Access to program, który od dwóch lat jest dostępny w Polsce. Na jego mocy gracze mogą nabywać konsole Xbox Series S oraz Xbox Series X wraz z 24 miesiącami abonamentu Xbox Game Pass Ultimate w systemie miesięcznych rat, bez żadnych dodatkowych kosztów czy opłat początkowych. Dotychczas, aby skorzystać z programu Xbox All Access, klient musiał składać wniosek w stacjonarnym sklepie. Teraz się to zmienia.

REKLAMA

T-Mobile to pierwszy operator, który oferuje klientom konsole Xbox w ratach przez Internet. Z pierwszą ratą gratis.

Od 25 października 2022 roku klienci T-Mobile mogą nabyć konsole Xbox przez sieć, bez odwiedzania fizycznego sklepu. Gracze mają możliwość wyboru między modelami Xbox Series S oraz Xbox Series X, każda z 24 miesięcznym dostępem do abonamentu Xbox Game Pass Ultimate dla konsol oraz PC.

Koszt konsoli oraz abonamentu w programie Xbox All Access to 111 lub 155 zł miesięcznie, w zależności od wybranego urządzenia, w równych ratach trwających 24 cykle. Jeśli klienci T-Mobile zdecydują się połączyć zakup konsoli w ramach programu Xbox All Access wraz z usługą operatora na 24 miesiące ( taryfy M, L lub internet światłowodowy), nie będą musieli płacić pierwszej raty. Jej koszt wyniesie wtedy 0 złotych.

 class="wp-image-2520564"

Xbox All Access - czy to się (nie) opłaca?

Decydując się na Xboksa Series S w programie Xbox All Access, płacimy 24 miesięczne raty w wysokości 111 złotych każda. W zamian otrzymujemy konsolę oraz 24 miesiące abonamentu Xbox Game Pass Ultimate. Czy to się opłaca? Policzmy.

  • Koszt Xboksa Series S: 1399 zł (dominująca niska cena w Ceneo na 25.10)
  • Koszt abonamentu Xbox Game Pass Ultimate na 24 miesiące: 1320 zł
  • Suma indywidualnych zakupów konsola + abonament: 2719 zł
  • Koszt Xbox All Access dla Xbox Series S na 24 miesiące: 2664 zł
REKLAMA

Oferta Xbox All Access jest więc tańsza o 55 złotych względem kupowania Xboksa Series S oraz abonamentu Game Pass Ultimate na 24 miesiące indywidualnie, z oficjalnych źródeł. Własne zakupy będą korzystniejsze, jeśli uda się nam upolować XSS w cenowej promocji. Kiedyś dało się dorwać ten model za 999 złotych, ale galopująca inflacja oraz śmieciowa siła złotego sprawiają, że to tylko miłe wspomnienie.

Zaletą programu Xbox All Access jest również brak konieczności wnoszenia wysokiej opłaty początkowej. Dzięki temu oferta może być ciekawa dla tych osób, którym marzy się nowy Xbox, ale niestety chwilowo nie mają odłożonej większej gotówki. Zawsze to jakieś rozwiązanie w kontekście nadchodzących, niezwykle drogich świąt Bożego Narodzenia.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA