REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Sprzęt

Promocja na Samsunga Galaxy Z Flip 4. Trzeba się pospieszyć, bo trwa tylko do końca września

Jeżeli zastanawialiście się nad zakupem składanego smartfonu od Samsunga, to teraz macie dobrą okazję. Galaxy Z Flip 4 dostępny jest w promocji i z rocznym ubezpieczeniem. A do tego można oddać swój stary telefon i na nim zarobić, zmniejszając tym samym cenę nowego.

14.09.2022
11:08
Promocja na Samsung Galaxy Z Flip 4. Trzeba się pospieszyć
REKLAMA

Zobacz Samsung Galaxy Z Flip 4 na naszym filmie

REKLAMA

To jeden z najbardziej ekscytujących smartfonów tego roku - pisał Łukasz, kiedy ruszyła przedsprzedaż Samsunga Galaxy Z Flip 4. Teraz kupić możemy go w promocji.

Przyjmując obliczenia Samsunga, Galaxy Z Flip 4 wyniesie was tylko 7 zł dziennie. Oczywiście to sprytne hasło, ale wcale nie wprowadza w błąd. Promocja dotyczy modelu dostępnego w sklepie Samsung.pl do końca września (30.09). Cena wersji  z pamięcią 128 GB to 5149 zł.

Nikt 7 zł dziennie płacić nie będzie, ale to przemawia do wyobraźni. Miesięczna rata, która akurat faktycznie może obowiązywać, wynosi 198 zł przy rozbiciu na 26 płatności. To wciąż naprawdę dobra cena.

 class="wp-image-2343888"

Mówimy w końcu o nowym królu małych smartfonów, który jednocześnie daje wrażenie obcowanie z "tradycyjnym", dużym wyświetlaczem. Dzięki temu, że jest składany.

Składane Samsungi z serii Flip stanowią idealne połączenie tych dwóch pragnień, bo z jednej strony po złożeniu są tak malutkie, że mieszczą się nawet w kieszeniach obcisłych kobiecych spodni, a z drugiej po rozłożeniu dają nam wielki wyświetlacz i pełnię możliwości smartfona z najwyższej półki.

- pisał Łukasz Kotkowski.

Samsung Galaxy Z Flip4 zachwyca designem, a konstrukcja "z klapką" daje uzależniającą satysfakcję podczas codziennego użytkowania. To telefon za wszech miar wyjątkowy, dający tyleż funu, co użyteczności - dodawał.

Kupując go obecnie w promocji zyskamy jeszcze roczne ubezpieczenie SamsungCare+. Do tego wymieniając swój obecny smartfon na jeden z najnowszych foldów - Galaxy Z Flip 4 lub Galaxy Z Fold 4 - można zyskać nawet do 4500 zł zwrotu. Oczywiście wszystko zależy od tego, w jakim stanie jest nasz aktualny model i co to za sprzęt, ale i tak jest szansa, że co nieco się odzyska, przez co nowy Fold będzie jeszcze tańszy.

 class="wp-image-2343855"
REKLAMA

Aby skorzystać z promocji należy zakupić wyżej wymieniony smartfon w trakcie trwania promocji, a następnie aktywować urządzenie do dnia 9 października, do 16 października pobrać z aplikacji Samsung Members kod promocyjny i w końcu wypełnić Formularz Odkup dostępny w aplikacji Samsung Members w terminie do 16 października.

Na stronie https://samsungodkup.foxway.tech sprawdzicie, czy wasz telefon można wymienić i otrzymać zwrot.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA