REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Zakupy

Odkurzacze, mopy i myjki teraz kupisz taniej na Allegro. Właśnie trwa letnia wyprzedaż

Jeżeli myśl o porządkach sprawia, że robi ci się słabo, to być może ratunkiem są urządzenia ułatwiające sprzątanie. Na Allegro w ramach letniej wyprzedaży nie brakuje zarówno bardziej nowoczesnych, jak i tradycyjnych sprzętów.

12.07.2022
13:51
allegro one kurier platnosc przy odbiorze
REKLAMA

Wejdź na Allegro z tego linku i skorzystaj z niskich cen i wyprzedaży do -40%.

Na Allegro trwa właśnie lato niskich cen. W ramach akcji ceny tysięcy produktów zostają obniżone, natomiast posiadacze Allegro Smart mogą liczyć na kolejne setki produktów w niskich cenach.

REKLAMA

Yeedi Vac Hybrid – 959 zł

Tanie sprzątanie może kojarzyć się z Xiaomi czy Realme, ale ciekawą alternatywę stanowią produkty firmy Yeedi. Tym bardziej teraz, bo na Allegro model Yeedi Vac Hybrid kosztuje 959 zł – jego normalna cena to 1399 zł.

Największą zaletą robota sprzątającego jest to, że łączy on w sobie funkcje odkurzania oraz mopowania. Moc ssania wynosi 2500 Pa, co pozwala odkurzaczowi radzić sobie z dywanami, także w mieszkaniach, w których znajdują się zwierzęta.

 class="wp-image-2256948"

W skład zestawu wchodzi jeszcze stacja dokująca. Osobno można dokupić tę samo opróżniającą się, dzięki czemu zebrane brudy same trafią do pojemnika, bez ingerencji użytkownika.

Yeedi Vac Hybrid kupisz za 959 zł na Allegro.

Yeedi DVX46 – 2329 zł

Jeszcze więcej robi stacja w modelu Yeedi DVX46. Automatycznie myje, zwilża i suszy nakładki mopujące. Robot wykrywa stan mopów i wraca do stacji bazowej, gdy uzna, że czas na sprzątanie. System składa się z oddzielnych zbiorników na czystą i zużytą wodę. Ta pierwsza trafia do środka, zużyta zaś wykorzystywana jest do mycia mopów, tak jak ma to miejsce w pralce.

Producent zaznacza, że system mopowania został stworzony tak, aby naśladować ręczne sprzątanie. Dwie nakładki obracają się z prędkością 180 obrotów na minutę, będąc dociskane do podłogi z ciśnieniem 10N.

Robot sprzątający może pracować do 180 minut na jednym ładowaniu.

 class="wp-image-2256951"

Cena całego zestawu jest większa niż w przypadku opisywanego wcześniej odkurzacza, ale jak widać mamy tu do czynienia z dużo bardziej zaawansowanym robotem sprzątającym.

Yeedi DVX46 kupisz za 2329 zł na Allegro.

Ecovacs Deebot X1 Plus – 4499 zł

Cena Ecovacs Deebot X1 Plus na pierwszy rzut oka może przerażać. Bez promocji jest jednak jeszcze drożej, bo urządzenie kosztuje 5 tys. bez złotówki. Skąd takie zawrotne sumy?

 class="wp-image-2256957"

Przede wszystkim spora moc ssania (5000 Pa), duży pojemnik na brudy, który załadowywany jest automatycznie czy maksymalny czas pracy wynoszący ok. 260 min.

Ecovacs Deebot X1 Plus kupisz za 4499 zł na Allegro.

Roborock H6 - 1186,55 zł

Bez wyprzedaży za ten model odkurzacza pionowego zapłacić trzeba 1250 zł, więc okazja jest całkiem niezła. To oferta dla tych, którym nie przeszkadza samodzielne sprzątanie i potrzebują większej uniwersalności.

Za sprawą licznych nakładek znajdujących się w zestawie, Roborock H6 nie tylko wciągnie brud z podłogi, ale też zajrzy w trudno dostępne miejsca. Można go wykorzystać do czyszczenia półek, ścierania kurzu z książek czy szafek. Za sprawą niewielkiej wagi – raptem 1,4 kg – bez większego problemu da się go podnieść, by usunąć zabrudzenie z rogów ścian.

 class="wp-image-2256960"

Plusem jest też pięciostopniowy system oczyszczania powietrza, który filtruje do 99,97 proc. cząstek o wielkości do 0,3 mikrona.

Roborock H6 kupisz za 1186,55 zł na Allegro.

Rowenta RH6547 – 350 zł

 class="wp-image-2256963"

Dla tych, którzy szukają nieco tańszych rozwiązań, alternatywą może być Rowenta RH6547. W letniej wyprzedaży Allegro kosztuje 150 zł mniej niż zwykle.

Oczywiście to już dużo niższa półka cenowa, więc trzeba mieć w pamięci, że idzie się na pewne kompromisy. W trybie minimalnej mocy odkurzacz pracuje 30 minut, podczas gdy wcześniej opisywany poprzednik godzinę dłużej. Sprzęt jest też dużo cięższy, bo waży 2,3 kg.

Z drugiej strony niska cena zachęca, więc jeśli chcecie uwolnić się od kabla, przymykając oczy na gorszą specyfikację, 150 zł obniżka jest solidnym argumentem.

Rowenta RH6547 kupisz na 350 zł na Allegro.

Myjka ciśnieniowa Elecwish 85 bar 1650 W – 679 zł

Jeżeli szukacie czegoś do sprzątania ogrodu, terenu przydomowego czy mycia auta, to w przypadku tej myjki możecie zaoszczędzić 120 zł.

Model oferuje ciśnienie robocze 135 barów i przepływ wody 5 l/min, co zapewnia odpowiednie ciśnienie dla każdej czyszczonej powierzchni.

REKLAMA
 class="wp-image-2256969"

Dysza jest regulowana, więc można ją obracać, aby dostosować ciśnienie wody. Sprzęt pracuje w kilku trybach. Tryb strumienia wachlarzowego jest odpowiedni do czyszczenia dużych powierzchni. Tryb piany natryskowej jest bardziej skuteczny w czyszczeniu, myciu i konserwacji. Tryb strumienia wysokociśnieniowego zapewnia zaś najwyższą wydajność.

Elecwish 85 bar 1650 W kupisz na 679 zł na Allegro.

Wejdź na Allegro z tego linku i skorzystaj z niskich cen i wyprzedaży do -40 proc.

Publikacja zawiera linki afiliacyjne Grupy Spider’s Web

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA